Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 25d. 09:57

15min pirmieji Lietuvoje pristato projektą esporto bendruomenei

15min projektas „esportsnamai.lt“
15min nuotr. / 15min projektas „esportsnamai.lt“

Naujovėms visada atviras portalas 15min pirmasis Lietuvoje pristato unikalų projektą „esportsnamai.lt“, skirtą greitai augančiam ir savo ribas nuolat plečiančiam esportui. „Postimees grupp“, kuriai priklauso 15min, jau kurį laiką stebi Vakarų Europoje populiarėjančias esporto tendencijas, jo vėliavnešius „League of Legends“, CS:GO, DOTA 2, „Hearthstone“ ir savo auditoriją nuolat plečiančius žaidimus, tokius kaip NBA 2K, FIFA, WRC, „Call of Duty“ ir t. t.

,,esportsnamai.lt“ – ambicingas ir rimtų užmojų turintis projektas, ne tik apžvelgsiantis karščiausias naujienas iš esporto pasaulio, bet ir besitikintis sujungti visus Lietuvos esporto žaidėjus, profesionalus ir mėgėjus, į vieną platformą, kurioje bus galima stebėti savo favoritų kovas, rasti aktualią informaciją apie turnyrų tvarkaraščius ir geriausių šalies žaidėjų profilius.

15min nuotr./Ramūnas Šaučikovas
15min nuotr./Ramūnas Šaučikovas

„Tikime, kad Lietuvoje žaidimai ir jų renginiai gali prilygti ESL lygos turnyrams Vokietijoje, kur į arenas susirenka 50 tūkst. aistruolių, o jų transliacijas stebi dar 300 mln. entuziastų iš viso pasaulio, – teigė 15min generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas. – Norime pasidžiaugti, kad nuo pat projekto pradžios prisijungs „Euronics“ grupės narys „Topo centras“, pristatysiantis išskirtinį ESL lygos turinį, kuris Lietuvos gerbėjams suteiks karščiausias naujienas ir transliacijas iš didžiausių lygos renginių.“

„Topo centras“ pradėjo bendradarbiavimą su didžiausia pasaulio esporto kompanija

Vienas didžiausių pasaulyje prekybos aljansų „Euronics International“, kurios narys yra ir didžiausias Lietuvos elektronikos prekybos tinklas „Topo centras“, sujungė pajėgas su didžiausia pasaulio esporto bendrove ESL („Electronic Sports League“), rengiančia ir gyvai transliuojančia svarbiausias esporto varžybas.

„Virtualioje erdvėje ESL rengiamas varžybas visame pasaulyje stebi daugiau nei 5 milijonai žmonių, o gyvai į renginius reguliariai suplūsta daugiau nei 20 tūkst. aistruolių. Į šį sportą dėmesį atkreipė ir daugelis didžiųjų sporto klubų: savo esporto komandas turi beveik 200 profesionalių sporto klubų, iš kurių net 150 – futbolo“, – savo pastebėjimais dalijosi „Topo centro“ direktorius Remigijus Štaras.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Lietuvoje atidaryta pirmoji „Apple Shop“
Luko Balandžio / 15min nuotr./Lietuvoje atidaryta pirmoji „Apple Shop“

„esportsnamai.lt“ žurnalistų komandą sudarys Lukas Langvinis ir Algirdas Gricius, kurie rūpinsis, jog naujasis projektas taptų tikrais esporto namais.

Algirdo Griciaus nuomone, tokia platforma šio sporto mėgėjams labai svarbi. „Tokios esporto platformos, kur profesionalūs žaidėjai ir mėgėjai galėtų sekti svarbias savo srities naujienas, labai trūko. Esporte esu sukaupęs ganėtinai daug patirties, tad matyti, jog į tai pradeda kreipti daugiau dėmesio žiniasklaida bei aukštojo mokslo institucijos kaip VGTU, labai džiugina. Norime paminėti ir kitus turinio partnerius: žaidimų apžvalgos rubrika pasirūpins vienas didžiausių kompiuterinių žaidimų bei žaidėjams skirtos technikos apžvalgininkų kanalų ,,Youtube“ platformoje ,,Žaidimų balsas“, puslapis taip pat turės nuomonių ringą, kur skatinsime diskusijas apie esporto svarbą visuomenėje“, – sakė A.Gricius.

„esportsnamai.lt“, bendradarbiaudami su „Topo centru“, jau kitais metais visiems esporto gerbėjams pasiūlys dalyvauti „Counter Strike“ ir „League of Legends“ turnyruose. Planuojamiems turnyrams profesionalumo suteiks „Challenger Mode“ – Švedijoje įsikūrusi bendrovė jau šeštus metus sėkmingai mažina takoskyrą tarp profesionalų ir mėgėjų turnyrų.

„Noriu pasveikinti Lietuvą atveriant savųjų esporto namų duris. Stengsimės dalintis savo patirtimi ir padėti sukurti struktūrą, kurioje žaidėjai, organizatoriai ir rėmėjai sudarys vieną darnią bendruomenę. Lietuvos bendruomenė yra pakankamai didelė ir stipri, kad užaugintų profesionalių žaidėjų ir lygų. „Challenger Mode“ organizacijos vardu noriu palinkėti sėkmės“, – kalbėjo kompanijos atstovas Johanas Bengtssonas.

Apie 15min

Naujienų portalas 15min priklauso vienai seniausių ir didžiausių Baltijos šalyse žiniasklaidos grupių „Postimees Grupp“. Pagrindinė grupės veikla Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje – žiniasklaidos, televizijos, radijo, leidybos ir kiti verslai. Lietuvoje grupei kartu su 15min portalu priklauso ir naujienų agentūra BNS.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai