Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 23d. 19:46

Akibrokštas: vietoje „Fortnite“ nugalėtojų titulo - dviejų mėnesių diskvalifikacija

Fortnite
Fortnite

„Fortnite“ žaidėjai „Keys“, „Slackes“, „Kreorr“ ir „Envy Bucke“ susilaukė dėmesio po puikaus pasirodymo pirmoje čempionato savaitėje užimdami pirmąją ir antrąją vietas. „Twitter“ narys užfiksavo kaip jie tarpusavyje bendradarbiauja taip pažeisdami taisykles. „Fortnite“ žaidimo kurėjai nusprendė nuskausminti šiuos veikėjus ir užblokuoti jų paskyras dviem mėnesiams, per kuriuos jie taip pat negalės dalyvauti „Fortnite“ turnyruose.

Dvi geriausią pasirodymą pademonstravusios komandos „Fortnite“ vykusiame FNCS turnyre buvo apkaltintos bendradarbiavimu tarpusavyje. Tokie veiksmai yra draudžiami, nes sukuria pranašumą komandoms ir leidžia joms saugiau keliauti iki vėlesnių žaidimo fazių. „Twitter“ vartotojas „droxide“ sukūrė vaizdo įrašą, kuriame galime pamatyti kaip pirmos vietos laimėtojai „Slackes“ ir „Keys“ apsišaudo su antros vietos laimėtojais „Kreorr“ ir „Envy Bucke“ kiekvieną žaidimą.

„Fortnite“ žaidime yra prevencinė mechanika, kuri pradeda daryti žalos jeigu žaidi per daug pasyviai ir nedarai žalos kitoms komandoms, tai priverčia žaidėjus aktyviau žaisti ir nelaukti pasislėpus, tad šie žaidėjai specialiai vienas kitam padarė žalos, kad būtų virš numatytos ribos ir nerizikuotų savo gyvybę įtemptose situacijose.

Šiame „Twitter“ įraše matome kaip žaidėjai saugiai apsikeičia padaryta žala ir išnaudoja „Slurpy Swamp“ upelį, kuris suteikia nesibaigiančios ir atsinaujinančios šarvų apsaugos.

„Envy Bucke“ savo ruožtų pateikė pranešimą teigdamas, kad jie nesibičiuliavo su kitais, o tiesiog strategiškai šaudė vieni į kitus, nesvarbu kas bebūtų kitoje komandoje ir išnaudojo atsinaujinančia šarvų apsauga. Tuo pačiu jis primygtinai sakė, kad praktikos ir kitų turnyrų metu dažnai yra nukaunami varžovai arba jie patys jeigu praranda per daug gyvybių.

Tačiau vaizdo medžiaga parodo labai keistus poelgius iš abiejų komandų, kurie kartojasi viso turnyro eigoje. Tuo pačiu kitas "Twitter" vartotojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matoma, kad „Kreorr“ žiūri „Keys“ gyvą transliaciją kas suponuoja, kad jie norėjo įsitikinti ar ten tikrai jų draugai kitoje pusėje.

Vienas iš žymių „Fortnite“ scenos žaidėjų „Liquid Chap“ pasipiktinęs teigė, kad čia negali būti jokio pasiteisinimo. Nors jie ir bandė apsimesti, kad nebendradarbiauja, tačiau jų aktoriniai sugebėjimai buvo per daug prasti.

Žaidimo kūrėjai „Epic Games“ savo ruožtu užblokavo šių žaidėjų „Fortnite“ paskyras 60 dienų laikotarpiui. Per pasaulio čempionatą jie taip pat užblokavo virs 1000 skirtingų paskyrų nuo dviejų savaičių iki visą gyvenimą galiojančios diskvalifikacijos iš renginių.

Bendruomenė pasiskirstė į du blokus, tačiau dauguma žymių žaidėjų pasmerkė tokias naudojamas taktikas ir patikino, kad tai nėra sąžininga.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį