Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 26d. 20:04

Amerikos profesionalų lyga LCS bus pratęsta, žaidėjai viešai reiškia savo nepasitenkinimą

Amerikos profesionalų lyga „LCS“
Amerikos profesionalų lyga „LCS“

Kovo 25d. oficialioje LCS „Twitter“ paskyroje buvo publikuotas pranešimas, kad Amerikos „League of Legends“ profesionalų lyga ir toliau vyks. Viskas iš fizinių renginių persikels į virtualią erdvę, kaip kad persitvarkė Europos LEC lyga. Šios lygos žaidėjų asociacija balsavo už pavasario dalies nutraukimą, tačiau į jų norus nebuvo atsižvelgta.

Amerikoje vykstanti „League of Legends“ profesionalų lyga LCS svarstė apie galimybę nutraukti likusius žaidimus ir užbaigti sezoną dėl koronaviruso pandemijos. Tvirtai šia tema pasisakė Amerikos profesionalų lygos žaidėjų asociacija. Žaidėjų asociacijos nariai balsavo prieš pavasario dalies tolimesnę eigą, tačiau „Riot Games“ savo ruožtu nusprendė pratęsti lygą ir finalus perkelti iš Teksaso valstijos į namų studiją Los Andžele.

Vienas iš žaidėjų, kuris pasisakė apie šį precedentą viešai, buvo Apollo „Apollo“ Price iš „Immortals“ komandos. ADC pozicijos žaidėjas balsavo už sezono pratęsimą, tačiau žaidėjų asociacijos dauguma nusprendė, kad jų oficiali pozicija yra nutraukti pavasario dalį.

Žaidėjas šioje situacijoje įžvelgė kelias problemas, viena iš jų, kad žaidėjams trūksta motyvacijos žaisti šią sezono dalį, nes ji ne tiek reikšminga kvalifikacijai į pasaulio čempionatą. Taip pat jis yra sunerimęs dėl „Riot“ kompanijos savavališkų veiksmų. „Buvo nuspręsta balsuoti dėl šio sprendimo, mes nubalsavome, kad reikia nutraukti pavasario dalį, o ji toliau tęsis. Taigi mūsų balsavimas yra visiškai bereikšmis“ sakė Apollo. Tai suponuoja, kad žaidimo kūrėjai rūpinasi savo lyga ir neatsižvelgia į žaidėjų norus, kas ir sukėlė didžiausią pasipiktinimų bangą.

Apollo „Apollo“ Price / Riot Games nuotr.
Apollo „Apollo“ Price / Riot Games nuotr.

Apollo Price balsavo prieš nutraukimą, tačiau mano, kad ši dalis turėjo būti atšaukta, nes dauguma balsavusių profesionalų to norėjo. Žaidėjai nusivylę, nes jų specialiai surengtas balsavimas visiškai nieko nereiškė ir bijo, kad ateityje panašios situacijos kartosis.

LCS sezonas tęsis šią savaitę, finalai vyks gyvai Los Andželo studijoje balandžio 18-19 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/