Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 25d. 21:33

Apie 14-mečio FIFA vunderkindo mamą pajuokavusiam profesionalui – priverstinė pensija

H.Haskethas ir A.Vejrgangas
H.Haskethas ir A.Vejrgangas

700 tūkst. prenumeratorių „Youtube“ platformoje turintis Harry Heskethas buvo priverstas baigti karjerą, kai mačo su 14-mečiu vunderkindu Andersu Vejrgangu išporino tariamai į varžovo mamą nukreiptą pokštą.

„Jo pirštai gal ir greiti, bet mano – ilgesni!“ – transliacijos metu pareiškė H.Haskethas.

Nors jau kitoje savo transliacijoje profesionalus FIFA žaidėjas už šį pokštą atsiprašė, žaidimo kūrėjai „Electronic Arts“ nusprendė nušalinti britą nuo „FIFA Global Series“ regioninės kvalifikacijos, vyksiančios vasario 6 dieną.

Tačiau toks EA sprendimas patį H.Haskethą paskatino apskritai baigti karjerą. Taip nutrūko ir viso labo penkis mėnesius galiojusi jo sutartis su „Fnatic“ organizacija.

Manydamas, jog ši nuobauda pabrėžė EA dvigubų standartų politiką, 25-erių žaidėjas „Youtube“ patalpino vaizdo įrašą, kuriame pareiškė baigiąs profesionaliai žaisti FIFA.

„EA gali jus nubausti dėl bet ko. Jie gali elgtis kaip ir kada nori. Tai ne atsiprašymas ir ne bandymas pakeisti nuobaudą“, – kalbėjo H.Haskethas.

„Mane nubaudė dėl to, jog pokštas apie mamą pažeidžia jų rasizmo politiką. Tai tiesiog faktas. Jeigu tokias nuostatas taikote visiems profesionaliems žaidėjams, per 24 valandas galiu įduoti visus FIFA žaidėjus.“

„Skelbiu savo karjeros pabaigą, kuri prasideda nuo šios akimirkos.“

Taisyklėms H.Haskethas nusižengė dvikovoje su A.Vejrgangu, kuris „FUT Champs“ režime yra laimėjęs 450 rungtynių iš eilės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai