Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 6d. 12:42

Arnax tapo „League of Legends“ čempionato „Red Bull Solo Q“ pasaulio vicečempionu

SI202112050222_news
„Red Bull“ nuotr. / SI202112050222_news
Lietuvos atstovo Arno Stepanausko (Arnax) kelias iki vicečempiono titulo buvo tarsi amerikietiški kalneliai – su daug pakilimų ir daug nusileidimų, – bet viskas baigėsi tuo, kad iš daugiau nei 40 000 žaidėjų jis tapo antru geriausiu ir nusileido tik vieninteliam danui Viggomopsen.

Kai Lietuvos nacionalinių atrankų finale Arnax pralaimėjo Sauliui ir užėmė antrą vietą, atrodė, kad čempionatas jam baigėsi iki kitų metų. Tačiau puikūs įgūdžiai ir virtinė atsitiktinumų leido Arnax pasiekti pasaulinio čempionato finalą ir užimti garbingą antrąją vietą.

Visų pirma, Lietuvos čempionas Saulius dėl asmeninių priežasčių nebegalėjo sudalyvauti čempionate. Natūralu, kad jį pakeitė antrosios vietos laimėtojas Arnax. Tuomet regioninėse EUNE (Europe Nordic East) atrankose Arnax nuėjo iki pusfinalio, kur pralaimėjo šias atrankas laimėjusiam graikui.

Bet tuomet lietuviui vėl nusišypsojo sėkmė – atkritus vienam iš finalo dalyvių, dėl savo gerų rezultatų būtent jis buvo parinktas kaip pakaitinis žaidėjas. Na, o pasaulinio finalo renginyje Arnax įrodė, kad parinktas jis buvo ne be reikalo.

Pirmąjį savo oponentą, Rumunijos atstovą Shakara Arnax įveikė rezultatu 3:2 ir taip užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Čia jis susidūrė su švedu Potatis, kurį vėl įveikė pasiekęs tris pergales iš penkių (3:2). Pusfinalyje jis nesunkiai įveikė turką HULKMASH3131 (3:1), o finale 2:4 pralaimėjo danui Viggomopsen.

„Red Bull“ nuotr./Arnas Stepanauskas
„Red Bull“ nuotr./Arnas Stepanauskas

Atsižvelgus į faktą, kad viso šiame čempionate dalyvavo daugiau nei 40 000 žaidėjų, galima drąsiai teigti, kad Arnax pasiekimas yra daugiau nei įspūdingas. Kaip jam tai pavyko? Pasak paties žaidėjo, jis tiesiog džiaugėsi netikėta proga susirungti su stipriausiais įvairių šalių atstovais, neturėjo didelių lūkesčių, negalvojo apie ateitį ir kiekvieno mačo metu visą dėmesį skyrė tam, kas vyksta čia ir dabar.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/