Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 31d. 14:21

„Baltic Masters“ CS:GO finaluose – Lietuvos ir Estijos komandos

„Wortex“ komanda
BESL nuotr. / „Wortex“ komanda

Praeitą šeštadienį, spalio 27 dieną, pasinėrėme į Baltic Masters „Counter Strike: Global Offensive“ vykusius pusfinalius.

Pirmosios pasirodė „1337HUANIA“ ir „alltheRAGE“ komandos. Pusfinalyje buvo žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmojo žemėlapio „de_nuke“ šeimininkais tapo „1337HUANIA“ komanda, kuri tvirtu žaidimu 16-8 užsitikrino pirmają pergalę šioje serijoje. Toliau sekė „alltheRAGE“ komandos pasirinktas žemėlapis „de_train“, kuriame po įtemptos kovos jie sugebėjo pranokti varžovus rezultatu 16-12 bei išlyginti seriją.

Šią seriją vainikavo trečiasis žemėlapis „de_mirage“. Pirmuosius 7 raundus, visų nuostabai, laimėjo „alltheRAGE“ komanda. Žiūrovai pradėjo nuogąstauti, kad tai „1337HUANIA“ ekipos kelio pabaiga šioje lygoje. Tačiau po puikių Bymo ir Aiko individualių pasirodymų „1337HUANIA“ komanda laimėjo keturis raundus iš eilės. Prieš apsikeičiant pusėmis rezultatas buvo 6-9 „alltheRAGE“ komandos naudai. Pasikeitus pusėmis pamatėme nuostabų „1337HUANIA“ pasirodymą, kur jie rinko pergales vieną po kitos ir laimėję rezultatu 16-12 užsitikrino kelialapį į finalus.

„1337HUANIA“ komanda
„1337HUANIA“ komanda

„Pusfinalis prieš „AllTheRage“ buvo sunkesnis nei manėme. Savo pasirinktą žemėlapį laimėjome be didesnių sunkumų, tačiau jų pasirinktame ATR buvo pranašesni ir mes žaisdami už teroristus nesugebėjome laimėti raundų, – apie pusfinalį kalbėjo lietuvių komandos narys Robertas „Carcass“ Mikuckis. – Žengdami į trečią žemėlapį buvome pakankamai ramūs, jog išplėšime pergalę, tačiau oponentų startas 7-0 šiek tiek išmušė iš vėžių ir teko ypatingai susikoncentruoti. Tai padaryti pavyko ir sugrįžome į žaidimą išplėšdami pergalę. Pusfinaliams ruošėmės tik žaisdami individualiai.“

Po įtemptų pirmojo pusfinalio varžybų sekė serija tarp lietuvių „FiGURE05“ ir iš Estijos kilusių „Wortex“ komandos žaidėjų.

„FiGURE05“ būrys pasirinko „de_nuke“ žemėlapį, kuriame po pirmųjų 20 raundų rezultatas buvo lygus 10-10. Įtampa augo ir jos įkarštyje savo pranašumą parodė „Wortex“ žaidėjai, žemėlapį laimėję rezultatu 12-16.
„de_train“ žemėlapį pasirinkusi „Wortex“ komanda jau buvo pasiruošusi švęsti savo pergalę, tačiau lietuviai stengėsi iš paskutiniųjų ir prieš keičiantis pusėmis atsiliko trim taškais – 9-6.

Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai po puikaus pistoletų raundo anti teroristų pusėje „FiGURE05“ komanda laimėjo net 8 kartus iš eilės taip išsiverždami į priekį 14-9. „Wortex“ ekipa dar bandė atsigriebti, tačiau to padaryti nepavyko ir lietuviai išplėšė pergalę – 16-14.

Išlyginus seriją, abi komandos ruošėsi lemiamai kovai visiems gerai žinomame „de_dust2“ žemėlapyje. Pirmojoje pusėje laimėjo raundus tiek vieni, tiek kiti, ir ši dalis baigėsi rezultatu 6-9 „Wortex“ naudai. Antrąją pusę aršiai pradėję „FiGURE05“ komandos žaidėjai nugvelbė tris raundus iš eilės ir išlygino rezultatą 9-9. Deja, bet tai buvo paskutinė sėkminga lietuvių atkarpa, nes vadelių nebeatleidusi estų komanda užtikrintai žaidė likusią žemėlapio dalį. Žemėlapyje „Wortex“ triumfavo 16-11 ir užsitikrino vietą finale.

„Važiuodami į „Baltic Masters“ finalus, be abejo, tikimės laimėti, tačiau tikrai nebus lengva. Sakyčiau, jog pergalę turėtumėme išplėšti rezultatu 3-1, – savo prognozėmis dalijosi R.Mikuckis. – „Wortex“ ekipos stiprioji pusė yra ta, jog jie yra komanda, kuri nuolatos treniruojasi, ir tai jiems leidžia turėti platesnį žemėlapių pasirinkimą, tuo tarpu mes esam susirinkę tik Baltijos šalių turnyrams, tačiau individualiai mes esame stipresni nei mūsų oponentai.“

Robertas „Carcass“ Mikuckis
Robertas „Carcass“ Mikuckis

„1337HUANIA“ komandos sudėtis:

Robertas „Carcass“ Mikuckis
Martynas „Butters“ Juodagalvis
Edvinas „Aikas“ Žemaitis
Eimantas „Pounh“ Lazickas
Aurimas „Bymas“ Pipiras

„Wortex“ komandos sudėtis:

Kevin „Zteeek“ Rohurand
Marten „Matup“ Padama
Rene „Wahtzz“ Vahu
Erik „DoisTa“ Uba
Marcus „KrassNer“ Kangur

Finalą gyvai išvysti galėsite „GameOn“ konvente, kuris vyks lapkričio 16 dieną, 14 valandą, „Esports“ scenoje, kurioje „1337HUANIA“ ekipa sieks nutraukti ketverius metus trunkančią Lietuvos komandų nesėkmių seriją.

Komentarai
Temos: 1 Esports pro

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai