Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 10d. 11:56

Baltic Masters lietuvių akistatoje – lengva „Method2Madness“ komandos pergalė

baltic masters (1)
Lietuvių komandos Baltic Masters lygoje

Vasario 9 d. „Baltic Masters“ lygoje susitiko dvi komandos iš Lietuvos – „Method2Madness“ ir „Iron Wolves“. Po labai stipraus pasirodymo, „Method2Madness“ nugalėjo rezultatui esant net 23:5.

Draft fazė tarp komandų atrodė ganėtinai apylygiai, tad viskas iš esmės sprendėsi pačiame žaidime. Mačui prasidėjus, jau 5 minutę „Divider“, kartu su Domu, užsitikrino pirmąjį nužudymą prieš Saulių. Po minutės „Method2Madness“ parodė puikų komandinį darbą BOT linijoje, kai „Divider“ pasijungė prie dvikovos tiesiai nuo drakono, o Domas atsiteleportavo šalia ir prisidėjo prie dar dviejų nužudymų.

Kovai įsibėgėjus, „Iron Wolves“ dar bandė kabintis į žaidimą su dviem nužudymais, bet 3 tūkstančių aukso pranašumas vos 12 minutę ir puikus komandinis darbas leido „Method2Madness“ greitai didinti savo pranašumą visose linijose. Laimėtojas atrodė aiškus dar prieš mačo pabaigą.

Geriausiai „Method2Madness“ komandoje pasirodė ir MVP buvo pripažintas Aleksas „Divider“ Bogdevičius. Po mačo jis komentavo, kad komandai buvo sunku susitaikyti su paskutiniais pralaimėjimais, bet išanalizavus keletą praėjusių mačų ir prie komandos prisijungus treneriui, jie sugebėjo išspręsti keletą problemų ir taip pagerinti savo žaidimą.

Šiuo metu lyga yra pusiaukelėje, o lietuvių komandoms sekasi ganėtinai sunkiai. „Method2Madness“ dalinasi 3-4 vieta su „Team Infamous“, o „Iron Wolves“ su viena pergale iš penkių kol kas yra 6 vietoje. Darbas tikrai nėra baigtas ir galime pamatyti labai stiprių pasirodymų iš abiejų komandų, nes talento tikrai netrūksta, lieka tik susižaisti.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai