Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 26d. 17:20

„Baltic Masters“ lygos starte – atsinaujinusios lietuvių komandos

Baltic Masters
Organizatorių nuotr. / Baltic Masters

Sausio 26 dieną startuoja Baltijos regiono „League of Legends“ lyga – „Baltic Masters“. 6 komandos pasidalins 4000 eurų prizinį fondą, o dvi geriausiai pasirodžiusios komandos turės galimybę atstovauti regioną „European Masters“ atrankinėse varžybose.

Tarp 6 dalyvaujančių komandų pamatysime dvi lietuviškas komandas – „Method2Madness“ ir „Iron Wolves“.

Method2Madness

Nors komandos vardas anksčiau nebuvo girdėtas, komandos sudėtis plačiai žinoma Lietuvos „League of Legends“ scenoje. Arnax, Divider, Domas, Pulsas ir pastiprinimas iš kaimyninės Lenkijos ADC pozijoje – Eonis. Įdomu tai, kad arnax šiemet žais TOP pozicijoje, o ne įprastoje MID, bet tai nesumažina šių perspektyvių lietuvių šansų parvežti auksą šiame sezone.

Topo Centras Iron Wolves

„Iron Wolves“ vardas Lietuvos scenoje yra jau daugelį metų. Nenuostabu ir tai, kad komanda neturėjo kovoti atrankinėse varžybose, nes turėjo vietą šiam sezonui iš pernai. Po pertraukos prisitraukę „ChosenOne“ į TOP poziciją, o ADC poziciją sustiprinę su „Nemky“, "Iron Wolves" žada atstovauti visa regioną „European Masters“. Taip pat, komandos žaidėjai suvieniję jėgas su „Topo Centru“ ir „Red Bull“ žada kurti daug įtraukiančio turinio savo žiūrovams ir fanams.

„Nors latviai šiais metais sudaro didžiąją daugumą, tačiau gerai žinomi lietuvių vardai šį sezoną žada daug! Įdomu bus stebėti atsinaujinusius „Iron Wolves“, šis projektas gali įnešti daug naujų idėjų ir motyvacijos ateities komandoms. Taip pat džiugu matyti ne mažiau patirties turinčius „Method2Madness“ debiutuojančius kartu su kaimyninės šalies žaidėju Eonis”, – apie lietuvių komandas komentavo „Baltic Masters“ projekto vadovė Simona Dailidonytė.

Visas transliacijas kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 19 val. bus galima sekti Baltic masters „Twitch“ kanale čia. Palaikykime mūsų komandas!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai