Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 25d. 16:15

Baltic Masters sezono pabaigoje – kovos dėl pozicijų atkrintamosiose

„Method2Madness“ prieš „Iron Wolves“
Baltic Masters nuotr. / „Method2Madness“ prieš „Iron Wolves“

Baltic Masters reguliariajame sezone komandoms liko sužaisti tik po vieną dvikovą. Jau yra aiškios komandos, kurios kovos atkrintamosiose, bet dėl atkrintamųjų porų lieka keletas klaustukų.

Lieka paskutinysis turas, kuriame susitiks visos turnyrinėje lentelėje greta esančios komandos. Dar nė karto nepralaimėjusi „Goskilla“ susitiks su latviais „PIGSPORTS“. Susirems lietuvių komandos „Method2Madness“ ir „Iron Wolves“. „Team Infamous“ sužais garbės dvikovą su „MEDIEVAL RIGA“ komanda.

Šiuo metu turnyrinė lentelė atrodo taip:

  1. Goskilla (9-0)
  2. PIGSPORTS (8-1)
  3. Method2Madness (4-5)
  4. Iron Wolves (3-6)
  5. Team Infamous (2-7)
  6. MEDIEVAL RIGA (1-8)

Kova dėl pirmos vietos

Puikiai šį sezoną atrodanti „Goskilla“ paskutiniame mače gali garantuoti sau vietą EU Masters turnyre. Visgi latviai „PIGSPORTS“ vis dar turi galimybių atimti pirmą vietą iš „Goskilla“. Jeigu jie sugebės laimėti paskutinį sezono mačą, vyks dar viena dvikova dėl pirmos vietos turnyrinėje lentelėje.

Lietuvių susidūrimas

Analogiška situacija įvyko ir tarp lietuvių komandų. Šioje situacijoje „Method2Madness“ komanda turi pranašumą, bet laimėjus „Iron Wolves“ vėlgi viskas spręstųsi dar vienu maču dėl trečios vietos. Nei viena komanda nenori pirmame atkrintamųjų etape susitikti su taip puikiai atrodančia „Goskilla“ komanda, tad laukia tikrai kieta dvikova.

Komandų susitikimus galima stebėti „Baltic Masters“ „Twich“ kanale vasario 25 dieną. Lietuvių dvikova tarp „Iron Wolves“ ir „Method2Madness“ prasideda 21:00.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/