Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 06, 11:44

„Baltic Playground“ – nauja „LoL“ lyga, skirta pradėti karjerą esporte

„League of Legends“ sceną praturtina naujas tarptautinis turnyras „Baltic Playground“.
"Baltic Playground" turnyras
"Baltic Playground" turnyras / "GAM3ERS_X" nuotr.

Turnyre galės dalyvauti visi žaidėjai, norintys įgyti patirties ir pakilti į vis aukštesnes lygas. „Alior Bank“ tapo strateginiu jaunųjų talentų ugdymo čempionato partneriu. „League of Legends“ esporto infrastruktūra yra viena labiausiai išsivysčiusių pasaulyje. „Riot Games“ kruopščiai ir nuosekliai plečia sceną, profesionalizuoja visų lygių konkurenciją.

„Baltic Playground“ turnyras, kurį organizuoja „GAM3RS_X“ kartu su „Riot Games“, užpildys visiškai atvirų „League of Legends“ lygų nišą ir suteiks erdvės augti ir įgyti patirties kiekvienam, norinčiam tapti profesionaliu žaidėju.

„Scanpix“ nuotr./„League of Legends“ pasaulio čempionato finalas
„Scanpix“ nuotr./„League of Legends“ pasaulio čempionato finalas

„Baltic Playground“ yra konkurencinė erdvė žaidėjams iš Lenkijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Norint patekti į turnyrą, reikia laimėti vieną iš keturių atvirosios kvalifikacijos turų, kurių neribos nei rangas, nei patirtis. Bet kuri komanda, nepaisant įgūdžių, galės registruotis į atrankos varžybas bei išbandyti savo įgūdžius. Geriausia kiekvieno turo komanda pateks į pagrindinį „Baltic Playground“ čempionatą.

Turnyro tvarkaraštis:

  • Gegužės 19 d. – Pirmos kvalifikacijos

  • Gegužės 22 d. – Antros kvalifikacijos

  • Gegužės 26 d. – Trečios kvalifikacijos

  • Gegužės 29 d. – Ketvirtos kvalifikacijos

  • Birželį-liepą – reguliarusis sezonas

  • Rugpjūtį – atkrintamųjų varžybų etapas

Lapkritį – Gruodį – paaukštinimo turnyras

Žinoma, ten, kur yra konkurencija, turi būti ir apdovanojimų. Dvi geriausios „Baltic Playground“ komandos iškovos vietas „Ultraliga“ antrojo diviziono paaukštinimo turnyre, kuriame susigrums su komandomis, iškritusiomis iš pirmos divizijos.

Visas su Baltic Playground susijusias naujienas galite sekti svetainėje arba „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ bei „Discord“ paskyrose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą