Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 5d. 19:52

Baltijos lygoje sukčiavusiai Didžiosios Britanijos organizacijai – kartus nuosprendis

„Public Enemy“ komanda
„Public Enemy“ komanda

„Baltic Masters“ ketvirtojo sezono kvalifikaciniame etape užfiksuoti pažeidimai iš „Public Enemy“ komandos pusės. Po atidaus tyrimo ir besikaupiančių įrodymų, antrajame etape dalyvauti uždrausta Aleksui „Divider“ Bogdevičiui. Po to, lygos administratoriams susipažinus su visa informacija, buvo priimtas sprendimas diskvalifikuoti ir visą „Public Enemy“ komandą.

Sausio 29 dieną įvyko pirmasis kvalifikacinis etapas į „League of Legends“ „Baltic Masters“ lygą. Tačiau lygos administratoriams buvo pateikta informacija apie galimą pažeidimą iš „Public Enemy“ komandos pusės. Aleksas „Divider“ Bogdevičius buvo apkaltintas besinaudojant kito žmogaus paskyra, kai buvo žaidžiamos kvalifikacinės kovos. Lygos atstovai ištyrė šiuos kaltinimus ir nustatė, kad kaltinimai buvo pagrįsti ir diskvalifikavo „Public Enemy“ komandą pirmajame kvalifikaciniame turnyre, taip pat „Divider“ uždrausta žaisti antrajame kvalifikaciniame turnyre.

Prasidėjus antrajam kvalifikaciniam turnyrui, kuris vyko vasario 2 dieną, buvo pateikta papildomos informacijos, kurioje išdėstyti planai, kaip renginio metu buvo dalinamasi paskyromis, kad kaltininkai nebūtų sučiupti. Nieko nelaukdami, renginio administratoriai, pasinėrę į detektyvinę veiklą, po gilesnės paskyrų, registruotų EUNE ir EUW regionuose, analizės priėmė dar griežtesnį sprendimą – visa „Public Enemy“ komanda pašalinta iš „Baltic Masters“ ketvirtojo sezono.

Plačiau pakomentuoti „Public Enemy“ atvejį „Baltic Masters“ vadovybė atsisakė.

Diskvalifikavus „Public Enemy“, bus peržaidžiama dalis antrojo kvalifikacijos etapo.

Klausimas, su kokia paskyra žaisti, žaidėjams kvaršina galvas kiekvienose kvalifikacijose. Tokia problema kyla, nes Lietuva yra rytų regione, tad jai priklauso EUNE žaidimo serveris. Visgi didžioji dalis aukšto lygių žaidėjų pasirenka EUW serverį dėl aukštesnio žaidimų lygio, o tuo pačiu ir geresnės praktikos siekiant būti profesionalais.

Turnyruose naudoti kitas paskyras draudžia tiek „League of Legends“ kūrėjų „Riot Games“, tiek „Baltic Masters“ turnyro taisyklės.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas