Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 30d. 11:15

Brangiausių CS:GO ginklų dizainų ir jų priedų dešimtukas

AWP dizainas „Dragon Lore“
AWP dizainas „Dragon Lore“

„Counter-Strike: Global Offensive“ žaidimas yra vienas populiariausių pasaulyje. Per aštuonerius gyvavimo metus šios pirmo asmens šaudyklės gerbėjai spėjo sukurti ir ginklų dizainų turgų. Nors žaidimo kūrėjai „Valve“ yra oficialiai pristatę kelias priemones tam sustabdyti, žaidėjai vieni kitiems šiuos dizainus pardavinėja ir už tikrus pinigus. Ir kartais šios sumos gali būti neįtikėtinai didelės. Pažvelkime į brangiausių CS:GO ginklų dizainų dešimtuką.

„Fire Serpent“ (AK-47)

„Fire Serpent“
„Fire Serpent“

„Fire Serpent“ dizainas, kuriame matyti aiškios driežo linijos su įvairiais atspalviais, yra vertinamas maždaug 2450 dolerių. Padėvėtą versiją galima įsigyti ir maždaug už 1500 dolerių, tačiau „Stattrak“ versija pardavinėjama už žymiai daugiau.

„Howl“ (M4A4)

„Howl“
„Howl“

Ugninis vilkas su kraujo ištroškusiomis akimis sukurs priešus nušluoti padėsiančią atmosferą. M4A4 ginklui skirtas „Howl“ dizainas yra gana senas, tačiau vis dar itin populiarus. Jo kaina siekia 2900 dolerių.

„Crimson Web“ („M9 Bayonet“ peilis)

„Crimson Web“
„Crimson Web“

Peilius galima vadinti pagrindine CS:GO dizainų turgaus preke. Šis „M9 Bayonet“ peilis yra vertinamas įspūdinga suma – 9300 dolerių. Ant raudonos peilio spalvos įžvelgiamas voratinklio raštas.

„Gamma Doppler“ („Karambit“ peilis)

„Gamma Doppler“
„Gamma Doppler“

Žymieji „Karambit“ peiliai yra laikomi iš viršaus į apačią ir yra vieni populiariausių CS:GO pasaulyje. Šio peilio „Stattrak“ versijos kaina siekia 4 tūkst. dolerių.

„iBuyPower Holo“ (lipdukas)

„iBuyPower Holo“
„iBuyPower Holo“

CS:GO žaidime esantys ginklai gali būti dar labiau pagražinami lipdukais. Pastarieji turguje taip pat yra ganėtinai populiarūs. Šis „iBuyPower“ lipdukas, skirtas „Katowice 2014“ čempionatui, yra parduodamas už įspūdingus 12 tūkst. dolerių.

„Akihabara Accept“ (AUG)

„Akihabara Accept“
„Akihabara Accept“

AUG jėga ir tikslumas CS:GO žaidime kompensuoja ilgą amunicijos keitimą. Pasak ginklo aprašymo, šis dizainas sukurtas pagal animaciniams filmams skirto žurnalo viršelį. Jo kaina siekia 3 tūkst. dolerių.

„Wild Lotus“ (AK-47)

„Wild Lotus“
„Wild Lotus“

AK-47 ginklo dizainai yra mėgstami CS:GO bendruomenės dėl savo vientisumo. „Wild Lotus“ dizainas visą automatą padengia floristiniais ornamentais, turinčiais žalius, oranžinius ir raudonus atspalvius. Šio dizaino kaina yra 3500 dolerių.

„Medusa“ (AWP)

„Medusa“
„Medusa“

Brangiausių CS:GO dizainų dešimtuką užbaigs trys AWP ginklai. Pirmasis jų padailintas mitinės būtybės medūzos piešiniu. Apskritai ginklas yra mėlynas su žaliais atspalviais. Šio dizaino kaina prasideda nuo 3,3 tūkst. dolerių.

„Gungnir“ (AWP)

„Gungnir“
„Gungnir“

Antrasis AWP dizainas – „Gungnir“ – pasižymi perlų žydrumo spalva, o per beveik visą jo ilgį eina graži tamsiai mėlynos spalvos ietis, kurią supa banguotos sidabrinės linijos. Šio dizaino kaina – 6,1 tūkst. dolerių.

„Dragon Lore“ (AWP)

„Dragon Lore“
„Dragon Lore“

Šio AWP dizaino kaina prasideda nuo 8 tūkst. dolerių, tačiau su tam tikrais kolekciniais priedais ji gali siekti ir daugiau nei 45 tūkst. Šis prieš saulę auksu žibantis dizainas iš tikrųjų yra žalsvos spalvos, o per jo vidurį einantis keltiškais ornamentais padailintas drakonas spjaudosi ugnimi.

Šie CS:GO dizainai yra vieni brangiausių visame žaidime. Su tam tikrais priedais kai kurie ginklai turguje yra pardavinėjami ir už daugiau nei 100 tūkst. dolerių.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:14
01:53
23:12

Esports namai

URBAN˙/