2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Buvęs „NAVI“ kapitonas – laisvasis agentas

Buvęs Ukrainos esporto organizacijos „Natus Vincere“ CS:GO komandos kapitonas Kirillas „Boombl4“ Mikhailovas savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje pranešė, jog baigė galioti jo sutartis su „NAVI“ ir nuo šiol jis yra laisvasis agentas.
„Boombi4“
„Boombl4“ / ESL nuotr.

Nuo 2019-ųjų su „Natus Vincere“ marškinėliais CS:GO scenoje žaidęs „Boombl4“ šiai ekipai padėjo laimėti ne vieną skambų titulą, o didžiausias jų - „PGL Major Stockholm 2021“. Taip pat 24-erių rusas gali pasigirti tokiais trofėjais kaip „Intel Grand Slam S3“, „IEM Katowice“, „IEM Cologne“ ir eile „BLAST Premier“ turnyrų. Atstovaujant „BoombI4“ „NAVI“ išgyveno savo aukso amžių.

Vis dėlto, prasidėjus karui Ukrainoje, bei pačiam „BoombI4“ temdant savo reputaciją išstojimais internete, organizacijoje buvo nuspręsta atsisakyti ruso paslaugų ir 2022-ųjų gegužės mėnesį jis buvo pašalintas iš pagrindinės „Natus Vincere“ CS:GO sudėties. Žaidėją pakeitė ukrainietis Viktoras „sdy“ Orudzhevas, su kuriuo „NAVI“ nebesugebėjo pasiekti tų aukštumų, kokias jiems teko regėti kartu su „BoombI4“. Šiuo metu „sdy“ jau baigė savo pasirodymą komandoje, o jį keičia iš jaunimo akademijos atvykstantis Andrii „npl“ Kukharskiy.

Sausio 1-ąją baigė galioti „BoombI4“ ir „NAVI“ sudarytas kontraktas ir rusas tampa laisvuoju agentu. Dabar Mikhailovas siekia naujų tikslų ir šiuo metu jį sieja gandai formuojant naują komandą, kurioje vienas žymiausių CS:GO kapitonų turėtų žaisti su savo tautiečių sudaryta ekipa.

2017-2019 metų laikotarpyje „Boombl4“ žaidė kartu su lietuviu Aurimu „Kvik“ Kvakšiu „Quantum Bellator Fire“ komandoje ir apstulbino visą pasaulį, kuomet pateko į JAV mieste Bostone vykusio „ELEAGUE Major“ atkrintamųjų stadiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“