-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Bymo“ komandos draugas „Ropz“ palieka MOUZ ir keliasi į FaZe

JAV esporto organizacija FaZe Clan skelbia, jog prisiviliojo į savo CS:GO komandą Robiną „ropz“ Koolą, kuris ketverius su puse metų žaidė MOUZ CS:GO komandoje.
Robinas „ropz“ Kool
Robinas „ropz“ Kool

Jaunasis estas šioje ekipoje keičia garsujį Olofą „⁠olofmeister⁠“ Kajbjerį, kuriam tai jau penktas pasitraukimas iš pagrindinio FaZe sąstato nuo 2018 metų.

2017 metais prie MOUZ prisijungęs estas tuomet demonstravo puikų žaidimą FPL platformoje ir visus fanus bei analitikus nustebino geru žaidimu LAN'uose. 22-ejų estas MOUZ organizacijai padėjo laimėti net devynis titulus o taip pat iškovojo vieną MVP, šį pasiekimą jis užfiksavo ESL Pro League 10-ąjame sezone.

FaZe komandoje „ropz“ sutiks pažįstamų veidų – šioje komandoje žaidžia buvęs MOUZ kapitonas Finnas „⁠karrigan⁠“ Andersenas, su kuriuo estas žaidėj 2019-2021 metais.

FaZe paskutinis CS:GO sezonas buvo nenusisekęs – komanda neiškovojo nei vieno titulo, šis antirekordas paskutinį sykį buvo pasiektas dar 2016-ais.

Tuo tarpu MOUZ skelbia, jog į pagrindinę komandą pasikviečia Adamą „⁠torzsi⁠“ Torzsasą, kuris prisijungia iš jaunimo ekipos. Tiesa, jis keičia ne „ropz“, o Frederiką „⁠acoR⁠“ Gyldstrandą ir užims komandos AWP rolę. Aurimo „Bymas“ Pipiro komandoje kol kas išlieka 4 aktyvūs žaidėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius