2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

CS:GO komandų perėjimai ir gandai

2022-ieji atėjo į pabaigą ir pasaulinėje CS:GO scenoje stojo tam tikras štilius, kuomet apie mėnesį nevyksta jokie dideli turnyrai. Šį laikotarpį komandos išnaudoja pasiruošimui 2023-iems bei žaidėjų ir trenerių perėjimams. Pateikiame įdomiausius šioje scenoje vykstančius perėjimus, atleidimus bei gandus.
CS:GO
CS:GO

Apie 8-oje vietoje pasauliniame reitinge esančius „Cloud9“ sklando gandas, jog ši JAV organizacijos komanda ieško pamainos Timofey „interz“ Yakushinui, kuris su ekipa rungtyniauja nuo 2019 metų. Buvo kalbų, jog kolektyvas peržiūrėjo ne vieno žaidėjo kandidatūrą, tačiau realiausias variantas šiuo metu yra įvardijamas nuo praėjusio pavasario „Outsiders“ ekipoje ant atsarginių suolelio esantis Timuras „buster“ Tulepovas iš Kazakstano. Pirmuoju „buster“ turnyru su „Cloud9“ taptų artėjantis „IEM Katowice 2023“, kuriame penketukas startuos nuo įkrintamųjų etapo, sausio 31-ąją.

HLTV nuotr./„buster“
HLTV nuotr./„buster“

Praeityje garsus AWP ginklo meistras Ladislavas „GuardiaN“ Kovacsas atsisveikina su „Sampi“ ekipa, kurioje jis žaidė nuo praėjusių metų balandžio. Tiesa, dar rugsėjo mėnesį slovakas buvo išimtas iš pagrindinės sudėties dėl sveikatos problemų. Dabar atėjo galas ir pačio žaidėjo kontraktui. 31-erių snaiperis praeityje atstovavo tokiems garsiems kolektyvams kaip „NAVI“ ir „FaZe“ ir iškovojo ne vieną tarptautinį trofėjų. „Sampi“ komandoje „GuardiaN“ buvo pakeistas Lukašu „⁠Habyzz⁠“ Doležalu, tačiau ir šis visai neseniai atskleidė, jog atsiriboja nuo CS:GO dėl mokslų.

HLTV nuotr./„GuardiaN“
HLTV nuotr./„GuardiaN“

Viena žymiausių ir seniausių Brazilijos CS:GO komandų „Imperial“, dar kitaip vadinama „The Last Dance“, siejama su Jhonatanu „JOTA“ Willianu. 24-erių brazilas turėtų komandoje pakeisti veteraną Fernando „fer“ Alvarengą. Nors „fer“ pastaruosius metus buvo bene rezultatyviausias ir geriausias komandos žaidėjas, visgi sklinda kalbos, jog 31-erių šaulys mąsto apie karjeros pabaigą. Dukart „Major“ čempionas Alvarenga 2022-ųjų pradžioje vėl suvienijo jėgas su brazilų legenda Gabrieliu „FalleN“ Toledo ir padėjo „Imperial“ komandai patekti į abu tais metais vykusius „Major“ čempionatus, vienas kurių vyko jų gimtojoje Brazilijoje. Tuo tarpu „JOTA“ nuo 2021-ųjų atstovauja „MiBR“ penketuką.

HLTV nuotr./„fer“
HLTV nuotr./„fer“

Vienas garsiausių Suomijos CS:GO žaidėjų Miikka „suNny“ Kemppi pranešė, jog nuo šiol jis yra laisvasis agentas. Pusantrų metų atstovavęs „TITANS“ ekipą dabar 28-erių suomis ieškosi naujos komandos, kurioje, kaip nesidrovėdamas pranešė savo „Twitter“ paskyroje, norėtų užimti kapitono vietą. „SuNny“ praeityje gynė tokių garsių kolektyvų kaip „ENCE“ ir „MOUZ“ vardus.

HLTV nuotr./„suNny“
HLTV nuotr./„suNny“

Tuo tarpu Pietų Amerikoje bręsta mainai tarp Argentinos ir Brazilijos komandų. Brazilų esporto dienraštis dust2.com.br praneša, jog „00Nation“ ekipa, kurios garbę gina garsusis Marcelo „coldzera“ Davidas, derasi su Argentinos komanda „9z“ dėl mainų. Pasiekus susitarimą tarp organizacijų „9z“ gautų argentinietį Santino „try“ Rigalį, o „00Nation“ taptų vien brazilų žaidėjų sudaryta ekipa su Lucasu „nqz“ Soaresu. Tiesa, šie gandai gali nepasitvirtinti, mat kita brazilų ekipa „Fluxo“ taip pat intensyviai domisi „nqz“ paslaugomis.

HLTV nuotr./„nqz“
HLTV nuotr./„nqz“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos