2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Danijos CS:GO žvaigždės keliasi į Vitality

Prancūzijos esporto organizacija Vitality skelbia, jog prie jų CS:GO kolektyvo jungiasi Danijos žvaigdžės – žaidėjai Emilis „⁠Magisk⁠“ Reifas, Peteris „⁠dupreeh⁠“ Rasmussenas ir treneris Danny „⁠zonic⁠“ Sorensenas, kurie atvyksta po ilgų praleistų metų Astralis ekipoje.
Vitality
Vitality

Tuo tarpu komandą palieka Richardas „shox“ Papillonas, kuris ieškos naujų iššūkių už Atlanto Liquid kolektyve. Taip pat vietos ekipoje neteko ir Jaysonas „Kyojin“ Nguyen Vanas bei treneris Remy „⁠XTQZZZ⁠“ Quoniamas, tiesa pastarasis be darbo ilgai nebus – jį jau kviečiasi kitas prancūzų turintis kolektyvas G2 esports.

Vitality bendrasavininkas ir esporto padalinio vadovas Fabienas „Neo“ Devide'as prasitarė, jog pirminė komandos idėja buvo surinkti vien prancūzišką kolektyvą, stengiantis pritraukti geriausius Prancūzijos žaidėjus. Tačiau dabar Vitality įkūrėjas pripažįsta, jog reikia plaukti į tarptautinius vandenis ir tokie asmenys kaip „dupreeh“, „Magisk“ ir „zonic“, turintys milžinišką patirties bagažą, yra geriausia ką įmonanoma šioje situacijoje pasiekti.

Tuo tarpu dukart geriausiu pasaulio žaidėju pripažintas Vitality lyderis Mathieu „⁠ZywOo⁠“ Herbautas taip pat tryško džiaugsmu dėl naujokų atvykimo: „Kartu šie žaidėjai pasiekė tiek daug ir tiek man, tiek visai komandai bus ko iš jų pasimokyti. Aš pasiruošęs parodyti visiems ką gali pasiekti šis naujas kolektyvas“.

Vitality nusitaikė į didžiausias aukštumas 2022-aisiais, mat į komandą atvyksta ir daugiau savo sričių specialistų: „zonic“ asistentu tampa Mathieu „MaT“ Leberis, komandos vadybinius darbus atliks Matthieu Peche, o ekipos sporto psichologu dirbs Larsas Roblas.

Naujoji Vitality CS:GO sudėtis:

Mathieu „⁠ZywOo⁠“ Herbautas

Danas „⁠apEX⁠“ Madesclaire'as

Kevinas „⁠misutaaa⁠“ Rabieris

Emilis „⁠Magisk⁠“ Reifas

Peteris „⁠dupreeh⁠“ Rasmussenas

Danny „⁠zonic⁠“ Sorensenas (treneris)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai