Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 31d. 11:33

Dėl autorinių teisių pažeidimų „Activision“ uždarė populiarią „Warzone“ statistikos svetainę

„SBMM Warzone“
„SBMM Warzone“

Populiari „Call of Duty: Warzone“ žaidimo statistikos svetainė „SBMM Warzone“ turėjo būti uždaryta dėl „Activision“ duomenų ir privatumo teisių pažeidimų.

Kovo 22-ą dieną „Call of Duty“ kūrėjai „Activision“ išleido įsakymą uždaryti SBMM pareiškę, jog ši svetainė pažeidžia kompanijos autorines teises ir Kompiuterinio išnaudojimo aktą.

SBMM svetainė naudoja „Call of Duty“ Aplikacijų programavimo sąsaja (API), kad galėtų skelbti tokią statistiką kaip žaidėjų nužudymų skaičius, mirtys ir t. t. Pamatyti detalesnę statistiką svetainės naudotojai galėdavo pamatyti išsipirkę „Premium“ narystę.

Tiesa, Belgijoje reziduojantys svetainės kūrėjai teigė, jog šiuo metu veda derybas su „Activision“ dėl bendradarbiavimo, kuris leistų sugrąžinti SBMM.

„Pilnai suprantame privatumo problemas ir jo svarbą. Esame pasiryžę ieškoti išeičių, patenkinsiančių visas puses: „Activision“, „Warzone“ ir mus“, – „Twitter“ tinkle teigė svetainės įkūrėjai Benas ir Davas.

„Bet svarbiausia yra tai, jog nenorime nuvilti bendruomenės, kuri dėl asmeninės statistikos naudojosi mūsų paslaugomis. Kaip teigėme visą laiką, esame pasiruošę pakalbėti apie išeitis, leisiančias mums ir „Activision“ tapti partneriais.“

Kol kas SBMM svetainė lieka uždaryta, o „Activision“ į kūrėjų siūlymus bendradarbiauti dar neatsakė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/