Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 14d. 10:29

Dėl dalijimosi paskyromis VALORANT komanda nubausta 18 mėnesių draudimu

„Valorant Game Changers“
„Riot Games“ nuotr. / „Valorant Game Changers“
„Riot Games“ organizuojamas turnyras „Valorant Game Changers“ neapsiėjo be problemų. Buvo išsiaiškinta, kad turnyro komanda „Team Besties“ pažeidė „Riot Games“ taisykles dėl paskyrų naudojimo.

Vykstant „Valorant Game Changers“ komanda „Team Besties“ buvo apkaltinta taisyklių pažeidimu. „Riot Games“ pradėjo tyrimą dėl incidento, o pati komanda atsisakė pagelbėti tyrėjams. Vėliau komanda buvo apkaltinta tiek dėl pažeidimo, tiek dėl atsisakymo prisidėti prie tyrimo.

Buvo išsiaiškinta, kad komanda oficialiai užregistravo vieną žaidėją turnyrui, bet realybėje už jį žaidė kitas žmogus. Atvirose kvalifikacijose žaidusi Mia „kei“ Leong turėjo stabilų 52ms „ping‘ą“ ir žaidė už agentą „Sova“, tuo metu turėdama -39 nukovimų ir mirčių rodiklį. Vėliau vykusiuose mačuose ji turėjo jau 68ms „ping‘ą“, žaidė už „Jett“ ir „Reyna“ agentes, o šaudymas buvo aiškiai pagerėjęs, kadangi jos nukovimų ir mirčių rodiklis jau buvo +44.

„Riot Games“ išsiaiškino, kad komandos balso įrašuose girdimas neregistruotas žaidėjas, kuris pasikeitė vietomis su „kei“. Taip pat, žaidimo kūrėjai išsiaiškino, kad skirtinguose mačuose prie jos paskyros buvo prisijungta iš skirtingų vietų.

Komanda už taisyklių pažeidimą buvo nubausta 12 mėnesių draudimu prisijungti prie žaidimo, o dar 6 mėnesiai buvo pridėti už tai, kad komanda slėpė viską nuo „Riot Games“ ir nesutiko prisidėti prie tyrimo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/