Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 26, 13:27

„Diablo Immortal“ birželio antrąją atkeliaus ir į asmeninių kompiuterių ekranus

„Diablo Immortal“ visus frančizės fanus nustebino - žaidimą palaikys ne tik mobilieji įrenginiai, bet ir asmeniniai kompiuteriai.
Diablo Immortal
Diablo Immortal

„Blizzard“ paskelbė, kad naujoji „Diablo“ dalis mus pasieks jau birželio antrą dieną. Didžioji staigmena – žaidimą galės žaisti tiek naudojants mobiliuosius įrenginius su „Android“ bei „iOS“ operacinėmis sistemomis, tiek ir asmeninių kompiuterių naudotojai, kurie turės prieigą prie „Diablo Immortal“ „open beta“. Įdomiausias šio „Diablo“ aspektas yra galimybė žaisti keliose platformose. Galite sėdėdami ant sofos su savo sukurtu veikėju atlikti kokį „quest“, o tada prisėsti prie kompiuterio toliau tęsti nuotykius.

Kadangi žaidimas veikia ant kelių platformų, jis bus pritaikytas žaisti tiek telefonu, tiek ir kompiuterio klaviatūra su pele. O čia dar viena naujiena – judėti galima ne tik su pele, bet ir su WASD klavišais, kas man iš pirmo žvilgsnio skamba labai patogiai, nes su pele galima tiksliai taikytis leidžiant ne tik įprastą ataką, bet ir „skill“ kas ypač aktualu, jei turite veikėją, kuris puola iš toli – kad ir burtininką.

Panašu, kad tokių žingsnių „Blizzard“ ėmėsi po fiasko tapusio žaidimo paskelbimo 2018 metais, kai į pristatymą susirinkę „Diablo“ fanai viešai klausė ar „Immortal“ yra koks pokštas ir tiesiog nušvilpė šį projektą. Tai paskatino pasirinkti „cross – platform“ modelį ir pritaikyti projektą asmeniniams kompiuteriams. „Blizzard“ atstovas teigė, kad tai nebuvo sudėtinga, kadangi šiuolaikiniai mobilieji įrenginiai turi aukštą pikselių tankumą ir raišką, tad ir monitoriuje „Diablo Immortal“ atrodys puikiai. Na, bet tą galėsime savo kailiu patirti tik nuo birželio antros dienos.

Jei iki naujojo „Diablo Immortal“ norite atsinaujinti telefoną, užsukite į Esports namų partnerio „Topo centras“ tinklalapį – ten tikrai rasite mobiliųjų įrenginių visiems jūsų poreikiams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą