Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugpjūčio 31d. 14:54

Drakoniški Kinijos ribojimai: nepilnamečiai kompiuterinius žaidimus žaisti galės 3 valandas per savaitę

138972847_m
123rf nuotrauka.
Tikriausiai ne vieno paauglio tėvai riboja vaikų kompiuteriniams žaidimams skiriamą laiką. Tačiau Kinija ėmėsi daug drastiškesnių veiksmų ir nusprendė, jog reikia valstybiniu lygmeniu įsikišti ir nuspręsti, kam ir kiek laiko skiria kinų nepilnamečiai. Jie nuo šiol galės per savaitę prie kompiuterinių žaidimų praleisti tris valandas ir negano to – dar ir valdžios nustatytomis valandomis.

Kinijos kompiuterinių žaidimų industrijai pastaraisiais metais išgyvenant aukso amžių, šalyje nenutyla debatai, jog nepilnamečių laiką prie kompiuterių reikėtų kontroliuoti griežčiau.

Kinijos vyriausybės kontroliuojama Nacionalinė žiniasklaidos ir publikacijų administracija (NPPA), reguliuojanti ir kompiuterinius žaidimus, antradienį pristatė naujus kompiuterinių žaidimų ribojimus, kurie nuo 2019 metų šalyje ir taip buvo itin griežti.

Ankstesnės nuostatos nepilnamečiams leido kompiuteriniams žaidimams skirti 90 minučių per dieną ir 3 valandas atostogų metu.

Pristačius naujus ribojimus, jauniesiems Kinijos žaidėjams bus praktiškai uždrausta žaisti internete, kadangi nuo šiol jie tuo mėgautis galės tik savaitgaliais ir tik po valandą per dieną.

Pasak naujų taisyklių, jie tą daryti galės tarp 8 ir 9 valandų vakaro ir iš viso tik tris valandas per savaitę.

Taisyklėse pabrėžiama, jog šių ribojimų įgyvendinimu turės pasirūpinti kompiuterinių žaidimų leidėjai, įdiegsiantys veido atpažinimo sistemas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX