Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 1d. 15:56

„Elite Build“ laimėtojai „Hostinger“: „žaidžiančių kolegų tikrai turime“

Įmonių turnyras „Elite Build“
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr. / Įmonių turnyras „Elite Build“
Neseniai praėjusio įmonių CS:GO turnyro „Elite Build“ čempionais tapo „Hostinger“ komanda, kurios kapitonas buvo Arnas Bendaravičius. Būtent jį pakalbinome apie praėjusį turnyrą ir aktyviausiai dalyvavusios įmonės „Hostinger“ žaidimų kultūrą.

Turnyrą pradėjote šiek tiek sunkiau, bet finaluose atrodėte aiškiai stipresni už varžovus. Kodėl taip įvyko?

Atrankose pirmas mačas vyko prieš finalo varžovus, o aš tuo metu žaidžiau su darbiniu „MacBook“, kuris mažų mažiausiai nėra skirtas žaisti CS:GO, ir tuo metu dar žaisdamas kaime iš mobilaus interneto. Todėl negalėjome parodyti tokio gero žaidimo, bet laimėti pavyko. Pusfinaliai buvo visai sunkūs prieš „Baltneta“, o finaluose varžovai galimai jautė daugiau spaudimo nei mes, tad nebuvo taip sunku.

Kadangi turnyre surinkote net tris komandas. Kaip susilaukėte tokio didelio aktyvumo? Ar yra dar daugiau žaidžiančių CS:GO?

Viduje kažkokios žaidimų kultūros nėra, nors jeigu neklystu anksčiau senbuviai iš „security“ komandos organizuodavo pasižaidimus tarpusavyje „Counter-Strike 1.6“ žaidime. Buvo minčių pasidaryti „team building‘ą“ įmonės viduje, bet ji nesimaterializavo. Pasiūlius kolegoms sužaisti šiame turnyre labai greitai susipildė net ne viena, o kelios komandos. Taip pat liko keletas žmonių, kurie taip pat norėjo sužaisti.

Kaip manai, kodėl būtent pas jus yra nemažai aktyviai žaidžiančių CS:GO?

Manau pati IT sritis, dirbant prie kompiuterio turi polinkį su juo žaisti. Pas mus įmonėje jau yra tendencija, kai ateina programuotojas, o vienas iš jo pomėgių būna kompiuteriniai žaidimai.

Ar dalyvautumėte kituose įmonių turnyruose?

Yra keletas kolegų, kurie norėtų žaisti „Valorant“, bet apskritai tai tikrai smagu būtų dar kartą sudalyvauti. Varžovai net juokavo, kad „Hostinger“ turėtų savo vidinius turnyrus rengti, nes neleidžia kitiems ramiai pažaisti.


Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Įmonių turnyras „Elite Build“
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Įmonių turnyras „Elite Build“

Arno vedama „Hostinger“ komanda birželio 6 dieną nugalėję savo kolegas vedamus Žygimanto tapo pirmojo „Elite Build“ turnyro laimėtojais. Jiems atiteko „Topo Centro“ ir „OMEN“ prizai, o energijos finalų metu jiems suteikė „CULT“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/