Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 20, 07:00

Eneba pristato: 2022 m. sausio mėnesio žaidimų naujienos

Stebint padėtį pasaulyje, ko galima tikėtis iš 2022 metų, pasakyti sudėtinga, tačiau žinome viena – kompiuterinių žaidimų mėgėjams šie metai bus išties įsimintini. Pakanka užmesti akį į žaidimų išleidimo kalendorių, jog pamatytume, kad metai prasideda su trenksmu. Štai sąrašas žaidimų, kurie mus džiugins jau pirmąjį žiemos mėnesį. Ar pasiruošę naujiems nuotykiams?
Eneba pristato: 2022 m. sausio mėnesio žaidimų naujienos
Eneba pristato: 2022 m. sausio mėnesio žaidimų naujienos / ENEBA nuotr.

Monster Hunter Rise

Visi žaidę „Monster Hunter Rise“ „Nintendo Switch“ platformoje sutinka – tai geriausias „Monster Hunter“ serijos žaidimas. Naujame žaidime „Capcom“ atsikratė žaidimą apsunkinančių mechanikų ir dėmesį sutelkė į tai, už ką „Monster Hunter“ serija yra labiausiai garbinama – monstrų medžioklę. „Rise“ yra puikus atspirties taškas naujokams, o serijos senbuvius nustebins keletas naujų žaidimo triukų. Medžioti monstrus gali ir vienas, tačiau tai daryti su ištikimų draugų kompanija – žymiai smagiau. Nuo šiol, Monster Hunter Rise pasiekiamas ir PC platformoje. Griebk draugus ir kartu leiskitės į medžioklę!

Įsigyk Monster Hunter Rise pigiau!

God of War

„Konsolės „PlayStation“ savininkai visuomet gauna geriausius žaidimus!“ – ar ši frazė skamba pažįstamai? Mums taip. Bet tos dienos pamažu eina į pabaigą, nes didžiausiu sausio mėnesio žaidimu skelbiame „God of War“, kuris palieka šiltą vietelę „PlayStation“ archyvuose ir pagaliau atkeliauja į PC!

Tapk Karo Dievu ir nepraleisk progos sužaisti vieno iš geriausių PS4 žaidimų. Tavęs laukia kruvini mūšiai su Skandinavų mitologijoje sutinkamomis būtybėmis ir Dievais, krūvos paslapčių tiek žaidimo pasaulyje, tiek siužete, emocines gaidas virpinantys tėvo ir sūnaus santykiai bei nuostabi techninė žaidimo pusė – vieno dublio kamera, specialiai PC patobulinta atspindžių ir šešėlių rezoliucija, 4K palaikymas ir nefiksuotas FPS. Šio žaidimo praleisti negalima!

Tapk Karo Dievu jau dabar!

Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction

Po „Rainbow Six: Siege“ sėkmės, „Ubisoft“ ėmė eksperimentuoti su įvairiomis žaidimo modifikacijomis ir režimais. Prieš kelerius metus pasirodęs „Rainbow Six Siege Outbreak“ režimas įkvėpimo sėmėsi iš „Call of Duty: Zombies“ ir žaidėjams pasiūlė kooperatyvinį, taktinį, zombių išgyvenimo režimą, kuris ypač priminė fanų pamėgtą, panašaus tipo žaidimą – „Left 4 Dead“. „Ubisoft“ ši idėja patiko ir mėnesio gale sulauksime iki galo išpildytos, „Rainbow Six“ taktinės zombių šaudyklės. Nors „Rainbow Six: Extraction“ pagrindiniai žaismo elementai „Siege“ fanams bus puikiai pažįstami, persipinantys žanrai yra visiškai nauja kryptis serijos istorijoje. Ar išbandysi?

Įsigyk Rainbow Six: Extraction už mažesnę kainą!

Žaidimus „PlayStation“ konsolėje įsigyk pigiau!

Mes puikiai žinome, jog „PlayStation“ savininkai žaidimus turi pirkti „PSN“ parduotuvėje ir mokėti pilną žaidimo kainą, tačiau yra išeitis! Įsigyk pigesnes „PSN“ dovanų korteles Eneba parduotuvėje ir už žaidimus mokėsi mažiau!

Pigesnės PSN kortelės laukia čia!

Eneba – mokėk mažiau, žaisk daugiau!

Ištikimiausi skaitytojai tai jau žino, na o jei susitinkame pirmą sykį – visus paminėtus žaidimus pigiau įsigyti gali Eneba parduotuvėje. Nori dar daugiau nuolaidų? Sek Enebos socialines platformas ir užsiprenumeruok naujienas Eneba naujienlaiškyje, kuriame rasi dar

daugiau papildomų nuolaidų žaidimų ir dovanų kortelių kolekcijoms.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą