Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 28d. 16:41

„ENEBA“ pristato: laukiamiausi žaidimai 2021 birželį

„ENEBA“ pristato: laukiamiausi žaidimai 2021 birželį
ENEBA nuotr. / „ENEBA“ pristato: laukiamiausi žaidimai 2021 birželį
Birželio mėnuo žada svaiginančią vasaros pradžią bei naujus kompiuterinius žaidimus. Panašu, kad ateinantį mėnesį PC ir Xbox konsolių žaidėjai galės mėgautis puikiai žinomų kūrėjų, kaip „Bethesda“, „Tripwire Interactive“, „Nacon“ ir kitų, darbais. Paprastai vasarą kompiuterinių žaidimų industrija mena stagnacijos laikotarpį, tačiau žvelgiant į tai, ką žaidėjams ruošia birželis, galima džiaugtis itin stipriu sezono startu. Pateikiami pasiūlymai ypatingai aktualūs sporto mėgėjams bei viduramžių laikų stiliaus fantastikos gerbėjams, pasiruošusiems pasinerti į veiksmo kupiną verpetą ir patikrinti išpuoselėtus įgūdžius.

1. „Pro Cycling Manager 2021“

Jau daugelį metų gyvuojanti ir „Nacon“ leidėjų puoselėjama „Pro Cycling Manager“ serija šiais metais papildoma dar viena, savo pirmtakus pranokstančia dalimi. Birželio 3 dieną pasirodantis „Pro Cycling Manager 2021“ žaidimas išbandys ne tik jūsų sporto žinias, bet ir lyderystės įgūdžius, reikalingus padėti komandai pasiekti pergales. Čia žaidėjai privalo įvertinti visus galimus pokyčius, netikėtumus, problemas ir priimti atsakomybę už tai, kaip varžybų metu pasirodys jų kuruojamos komandos. Šis kūrinys suteikia autentišką galimybę pažvelgti į komandų vadovų darbą, kurio didžioji dalis vyksta už stadionų bei aikštelių ribų.

ENEBA nuotr./„Pro Cycling Manager 2021“
ENEBA nuotr./„Pro Cycling Manager 2021“

„Pro Cycling Manager 2021“ žaidime laukia atnaujinta vaizdo grafika, sklandesnė valdymo sistema, nauji Europos čempionatai, didesnis komandų pasirinkimas bei dinamiška oro sąlygų bei dienos ciklo sistema, daranti įtaką važiavimui dviračiu varžybų metu. Taip pat laukia nauji prekių ženklai, kuriais galėsite tobulinti savo dviračius – „Lazer“, „Vision“, „Corima“, ir kiti. „Pro Cycling Manager 2021“ pasaulyje nėra kada snūduriuoti – laukia iššūkiai, šimtai užduočių, treniruočių, sutarčių ir naujų įspūdžių ilgame kelyje dviračių sporto aukštumų link.

Pro Cycling Manager 2021 pasiūlymas

2. „Tour de France 2021“

Dviračių sporto mėgėjams birželio mėnuo paruošęs dar vieną įtraukiantį kūrinį, kuris atspindi „Tour de France“ turnyro užkuliusius bei leidžia patirtį nuožmią konkurenciją, vyraujančią dviračių lenktynių trasose. „Nacon“ kompanija siūlo šio sporto entuziastams išbandyti save ne tik lyderio pozicijoje, bet taip pat suteikia progą tapti dviratininku, siekiančiu didžiausio pripažinimo „Tour de France 2021“ žaidime, pasirodysiančiame birželio 3 dieną. Būdami komandos dalimi, vardan pergalės turėsite išmokti veikti išvien, tačiau ir nesustoti tobulėti siekiant asmeninių pergalių ir meistriškumo dviračių sporte.

ENEBA nuotr./„Tour de France 2021“
ENEBA nuotr./„Tour de France 2021“

Daugiamečiai „Tour de France“ žaidimų gerbėjai naujausioje serijos dalyje gali išbandyti atnaujintą bei realistiškesnę veikimo mechaniką, kurios dėka žaidėjai patirs daugiau iššūkių, atspindinčių realią dviračių sporto patirtį. Žaidime varžysitės ir su „Tour de France“ legendinėmis žvaigždėmis kaip Tadej Pogacar ar Primoz Roglic. Kelionė pradedama nuo žemiausio rango „Pro Cycling“ sporto hierarchijoje, todėl norėdami užkopti į šlovės viršūnę, privalėsite savo naudai pažaboti fizikos dėsnius, apsišarvuoti ryžtu, įvaldyti komandinio važiavimo įmantrybes ir, žinoma, pasiruošti turiningam laisvalaikio praleidimui.

Tour de France 2021 pasiūlymas

3. „Chivalry II“

Birželio 8 dieną rinkoje pasirodys kovinis veiksmo žaidimas „Chivalry II“, kurį išleidžia „Tripwire Interactive“ kompanija, atsakinga už tokius pasaulinio masto populiarumo sulaukusius kūrinius kaip „Killing Floor“ ir „Rising Storm“. Šis pirmojo asmens perspektyva vykstantys tęsinys grąžina žaidėjus į mūšio lauką, kuriame verda karingos aistros, o troškimas išlikti užgožia bet kokį racionalų balsą. Visi mūšiai, veikėjai ir žaidimo aplinka įkvėpti istorinių šaltinių bei viduramžiais vykusių mūšių, todėl jūsų laukia autentiška patirtis, kupina chaoso bei kraują stingdančių susirėmimų.

ENEBA nuotr./ „Chivalry II“
ENEBA nuotr./ „Chivalry II“

„Chivalry II“ žaidimo žavesys slypi ne tik puikiai atkurtoje viduramžių patirtyje, bet ir realaus laiko mūšiuose, kurie vyksta prieš kitus žaidėjus. Šis kūrinys grįstas daugelio žaidėjų režimu, todėl kovosite ne prieš dirbtinį intelektą, o prieš kitus žmones, kurie gali būti daugiau ar mažiau įgūdę kovos virtuozai, tad iššūkių tikrai nepritrūks. Būsite drąsiaširdis karžygis, kurio nuotykiai taps legenda, ar liksite užmarštyje, neišpildę savo ambicijų? Jau birželio 8 dieną galėsite sužinoti iš kokio molio esate drėbti.

Chivalry II pasiūlymas

4. „The Elder Scrolls Online – Blackwood“

Legendinės „The Elder Scrolls“ serijos gerbėjai, dalyvaujantys šios franšizės nuotykiuose daugelio žaidėjų režimo platybėse, gali praturtinti savo patirtį dar vienu „The Elder Scrolls Online“ papildiniu. Šiame papildinyje žaidėjai ras „The Elder Scrolls Online“ žaidimą ir papildomas gėrybes priklausomai nuo produkto versijos, tačiau vienu ar kitu atveju, žaidėjams atveriamos durys į puikiai pažįstamą Tamriel kontinentą, kuriame laukia nauji nuotykiai. „The The Elder Scrolls Online – Blackwood“ papildinys rinkoje debiutuos birželio 1 dieną, ženklindamas ypatingą kalendorinės vasaros pradžią šios franšizės gerbėjams.

ENEBA nuotr./„The Elder Scrolls Online – Blackwood“
ENEBA nuotr./„The Elder Scrolls Online – Blackwood“

„The Elders Scrolls Online“ žavesys slypi tame, kad nors tai yra MMORPG kūrinys, jame suteikiama laisvė žaidėjams kurti savo individualią, unikalią patirtį – nuo valdomo veikėjo iki kuriamos legendos šioje istorijoje. „Blackwood“ papildinys – dar vienas puslapis šio žaidimo skyriuje ir būtinas etapas tiems, kurie nori tapti „Gates of Oblivion“ naratyvo dalimi ir tapti herojumi su išpuoselėtais gebėjimais, apimančiais daugelį skirtingų amatų. Kaldinkite apsukraus vagišiaus ir sukčiaus karjerą, siekite kilnaus karžygio titulo, ar būkite burtininkas, kuriam rūpi tik jo asmeniniai interesai – pasirinkimas visiškai jūsų.

The Elder Scrolls Online: Blackwood pasiūlymas

5. „Dungeons & Dragons: Dark Alliance“

Tikriausiai sunku būtų rasti stalo ar kompiuterinių žaidimų gerbėją, kuris nebūtų girdėjęs apie ikoniškąjį vaidmenų (RPG) stalo žaidimą „Dungeons & Dragons“. Turime puikią žinią jums – šis stalo žaidimas persikelia į ekranus dar viename aukštos klasės kūrinyje „Dungeons & Dragons: Dark Alliance“. „Wizards of the Coast“ leidėjų projektas debiutuos birželio 22 dieną, nukeldamas žaidėjus į „Icewind Dale“ žemes, kurias temdo lūkuriuojanti grėsmė.

ENEBA nuotr./„Dungeons & Dragons: Dark Alliance“
ENEBA nuotr./„Dungeons & Dragons: Dark Alliance“

Šis žaidimas grindžiamas kooperatiniu veikimu, todėl „Dungeons & Dragons: Dark Alliance“ gali žaisti iki 4 žaidėjų vienu metu. Kiekvienas kampanijoje dalyvaujantis žaidėjas pasirenka savitą veikėją, tačiau, kad jūsų būrys būtų dinamiškas ir puikiai papildytų vienas kito silpnybes, pravartu veikėjus kurti drauge. Pasirengę leistis į šį žygį, jūs pasineriate į vieningą kelionę per ledines pasaulio žemes, kuriose tyko legendinės „Dungeons & Dragons“ pabaisos, išbandymai, ir kurioziškos situacijos, praskaidrinančios įtemptą kampaniją. Kartu patirti nuotykiai sustiprins jūsų bei draugų tarpusavio ryšį ir, galbūt, taps priežastimi įsitraukti į šios franšizės stalo žaidimų kampanijas, praturtinančias milijonų žmonių pasaulyje laisvalaikį.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance pasiūlymas

Vasariški pasiūlymai išsiilgusiems naujovių

Šie žaidimai tėra dalis to, ką galite rasti ir įsigyti Eneba.com svetainėje itin palankiomis kainomis. Vasaros pradžią taip pat vainikuos tokie PC žaidėjams skirti nauji kūriniai kaip „Scarlet Nexus“, „Guilty Gear -Strive-“, „Roguelike“ ir kiti dėmesio verti kūriniai iš pripažintų kūrėjų bei leidėjų. Taip pat galite iš anksto užsisakyti ir liepą bei vėliau pasirodančius PC žaidimus, pasinaudodami taikomomis akcijomis. Svetainėje aktualių prekių ras kiekvienas žaidėjas, nepriklausomai nuo to, kokia žaidimų sistema naudojasi, nes čia galima įsigyti tiek skaitmenines, tiek fizines prekes.

Visi žaidimų pasiūlymai

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

21:34
03:06
00:15

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/