Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 30d. 12:12

„ENEBA“ pristato: naujausi žaidimai 2021 gegužę

„ENEBA“ pristato: naujausi žaidimai 2021 gegužę
Partnerio nuotr. / „ENEBA“ pristato: naujausi žaidimai 2021 gegužę

Įsibėgėjantis pavasaris atneša ne tik šiltesnius orus, bet ir puikias naujienas PC žaidėjams, norintiems išbandyti kažką naujo. Gegužės mėnesį sulauksime sezono sensacijų iš žaidimų industrijos galūnių kaip „Capcom“, „Electronic Arts“ ir „THQ Nordic“, iš kurių galima tikėtis aukštos klasės kūrinių. Naujieji žaidimai suteiks nepatirtų pojūčių, paliks neišdildomus įspūdžius bei išbandys jūsų ryžtą bei įgūdžius. Laukia ištisos valandos įtraukiančių pramogų skaitmeniniame pasaulyje, o pateikiami žaidimai išsiskiria žanrų bei žaidimo mechanikos įvairove, todėl pateiktais pasiūlymais susidomės net išrankiausi kompiuterinių žaidimų entuziastai.

„Resident Evil Village“

Partnerio nuotr./„Resident Evil Village“
Partnerio nuotr./„Resident Evil Village“

Panašu, kad gegužės mėnuo prasideda itin stipriu debiutu. Pastaraisiais mėnesiais „Resident Evil“ serijos entuziastų akys buvo nukreiptos į naujausią žaidimą, papildantį franšizę nauju naratyvu – „Resident Evil Village“. Gegužės 7-ąją pasirodantis „Capcom“ kūrėjų siaubo žaidimas kviečia žaidėjus įžengti į šiurpiomis paslaptimis apsuptą kaimelį, kurio šešėliuose lūkuriuoja pragaištingas blogis. Jau dabar žinoma, kad istorijoje sutiksime tokius antagonistus kaip Lady Dimitrescu, kuri žaibiškai išpopuliarėjo po pirmųjų žaidimo iškarpų, Karl Heisenberg, paslaptingąją motiną Miranda ir kitus įvairius antgamtinius siaubūnus.

Resident Evil 7: Biohazard protagonistas Ethan Winters ir vėl sugrįžta naujausioje serijos dalyje, pasirengęs surasti ir atgauti pagrobtą dukterį Rosemary. Visi keliai veda į paslaptingąjį kaimą, kuriame paskutines dienas skaičiuoja likę vos keli, baimės persmelkti gyventojai. Dramatiški siužeto vingiai ir unikalus naratyvas yra verti kino juostos. Kalbant apie techninius niuansus, „Resident Evil 8“ džiugins 4K vaizdo grafika, pirmojo asmens perspektyva, o šiurpus žaidimo pasaulis pateikiamas kaip labirintas, kuriame laukia galvosūkiai, neišnarpliotos paslaptys, mirtini susidūrimai, greitosios pagalbos priemonės, ginklai ir daugiau. Laukia įtempti tyrinėjimai, aštrūs pojūčiai, ir, žinoma, dar viena nepamirštama „Resident Evil“ patirtis.

Resident Evil Village pasiūlymas nuo 40,50 €

„Hood: Outlaws & Legends“

Partnerio nuotr./„Hood: Outlaws & Legends“
Partnerio nuotr./„Hood: Outlaws & Legends“

Gegužės 10-ąją pasirodo „Focus Home Interactive“ kompanijos pristatomas MMORPG žaidimas, kuris novatoriškai išnaudoja šio žanro bruožus. „Hood: Outlaws & Legends“ yra ideali sensacija tiems, kurie mėgsta konkurencingus žaidimus bei fantastiką, nes čia laukia įtempti PvP ir PvE mechanika grįsti susirėmimai. Žaidėjai nukeliami į fikcinius viduramžius, kuriuose mitai susipina su tamsiąja žmogaus prigimties puse ir tampa grėsmingiausiu jūsų priešu siekiant legendinio kario statuso. Kūrėjai žada reguliariai atnaujinamą žaidimo turinį, todėl žaidėjai gali mėgautis dinamiška bei netikėtumų kupina patirtimi.

Žaidimas pradedamas už įstatymų ribų esančio bėglio vaidmenyje, o pagrindinis tikslas – tapti nepamirštama legenda. Norėdami tai pasiekti, žaidėjai privalo užsiimti turtų medžiokle, komandiniais apiplėšimais bei mirtinais susirėmimais. Intriguoja tai, kad žaidimo kūrėjai, norėdami pabrėžti amoralumo temas, sukūrė šį fantastinį pasaulį kaip korupcijos įkūnijimą. Šiame pasaulyje jūsų priešas yra tiek kiti veikėjai bei žaidėjai, tiek pati aplinka. Be apsukrumo ir strateginio mąstymo pergalės nebus nė kvapo, todėl pasiryžkite apglėbti kriminalinę veiklą ir pasinerti į vieną iškiliausių modernių MMORPG žaidimų.

Hood: Outlaws & Legends pasiūlymas nuo 25,39 €

„Mass Effect Legendary Edition“

Partnerio nuotr./„Mass Effect Legendary Edition“
Partnerio nuotr./„Mass Effect Legendary Edition“

Mokslinės fantastikos bei „Mass Effect“ trilogijos entuziastai nekantriai laukia gegužės 14-os dienos, kai rinkoje pasirodys „Electronic Arts“ pristatomas „Mass Effect Legendary Edition“. Šioje versijoje įtraukiamos visos trys „Mass Effect“ trilogijos dalys, daugiau nei 40 DLC papildymų, išskirtinė ginkluotės įranga, o viską vainikuoja atnaujinta vaizdo grafika, palaikanti 4K Ultra HD vaizdo raišką. Taip pat atnaujinti specialieji efektai, animacijos, pagerintas našumas, patobulintas žaidimo AI ir kitos techninės optimizacijos prisideda prie „Mass Effect Legendary Edition“ keliamo laukimo jaudulio pasaulinėje žaidėjų bendruomenėje.

„Mass Effect“ žaidimai apibrėžia visas vaidmenų (RPG) žanro subtilybes – nuo galimybės sukurti savo unikalų protagonistą iki detaliai išplėtoto bei kelias tematikas aprėpiančio naratyvo. Veiksmas vyksta 22 amžiaus pabaigoje, kada pažangių technologijų dėka jau ištyrinėta nemaža dalis galaktikos, atrastos svetimos civilizacijos, tačiau taip pat suvokta, kad visatos gilybėse tūno didi grėsmė. Kiekvienas sprendimas daro įtaką istorijos eigai, santykiams su aplinkiniais veikėjais, net jūsų reputacijai – ši veikimo sistema dabar pritaikyta visiems trims „Mass Effect“ žaidimams. Jei esate šios trilogijos gerbėjai, tai yra puiki galimybė patirti visus nuotykius iš naujo išbandant įdiegtus patobulinimus, o susidomėjusiems – palanki proga leistis į įspūdingų proporcijų mokslinės fantastikos epą, išgarsėjusį visame pasaulyje.

Mass Effect (Legendary Edition) pasiūlymas nuo 49,59 €

„Days Gone“

Partnerio nuotr./„Days Gone“
Partnerio nuotr./„Days Gone“

„Days Gone“ yra puikiai žinomas „PlayStation“ sistemos žaidėjams, o nuo gegužės 18-os dienos šis žaidimas taps prieinamas ir „Steam“ vartotojams. Šis „Sony Interactive Entertainment“ komandos projektas priklauso išgyvenimo siaubo žanrui – jame pateikiamas žadą atimantis modernios civilizacijos žlugimas. Praūžusi pandemija pavertė didžiąją dalį žmonijos keista zombių atmaina ir nubloškė likusius gyventojus į poapokaliptinės realybės siaubus. Žaidėjai įkūnija buvusį JAV armijos 10-osios Kalnų divizijos karį Deacon St. John, kurio karinė patirtis atsiperka stengiantis išgyventi dabartinį terorą.

Išteklių bei maisto paieškos taip pat sudaro didelę žaidimo eigos dalį, tačiau tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kūrėjai įdiegė kitoniškumą užtikrinančią funkciją, todėl nuolat kinta oro sąlygos, o „Freakers“ vadinami zombiai evoliucionuoja sparčiu tempu – to, kas padėjo juos nukauti vakar, gali nepakakti šiandienos kovoje. „Days Gone“ žaidimui išskirtinio žavesio suteikia kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai, kurių įspūdingumas kelioms akimirkoms šalin nustuma visą įtampą. Sniegu nukloti laukai, žydinčios pievos, pavėsio vėsumoje besimaudantys medžiai ir tolumoje girdimas išgyvenusių vaikų juokas suteikia vilties šioje, regis, besaikio kraujo liejimo kovoje.

Days Gone pasiūlymas nuo 32,99 €

„Biomutant“

Partnerio nuotr./„Biomutant“
Partnerio nuotr./„Biomutant“

Paskutinė rekomendacija taip pat papuola į poapokaliptinio pasaulio tematikos gretas. „THQ Nordic“ komanda nusprendė įkūnyti tai, ką gautumę suderinę garsiąją „Fallout“ žaidimų seriją bei nuotaikingus „Kung Fu Panda“ animacinius filmus – „Biomutant“ žaidimas pasiruošęs įtraukti žaidėjus į neįtikėtiną kelionę jau nuo gegužės 25-os dienos. Žaidėjų laukia atviras bei interaktyvus pasaulis, sklidinas radiacijos užkrėstų zonų, o siautėjantys vietinių genčių karai suteikia jūsų klajonėms dar daugiau pavojaus. Kūrėjai pristatė intriguojančią žaidimo mechaniką – jūsų valdomas veikėjas yra paveiktas radiacijos, todėl galima manipuliuoti šio genetine medžiaga įgaunant įspūdingus gebėjimus: nuo stulbinančios fizinės ištvermės iki telekinezės.

Rytų kovos menai – neatsiejama „Biomutant“ žaidimo dalis. Pasitelkdami mutacijų sukeltas fizines savybes ir kelis ginklus, būsite nesustabdomi. Kai kuriuos ginklus reikia sumeistrauti panaudojant gamtines medžiagas, todėl veikiausiai reikės gerokai pasukti galvą, tačiau kovoje naudoti savadarbius ginklus ženkliai smagiau. Pagrindinis kūrėjų tikslas – suteikti žaidėjams unikalią patirtį, nevaržomą taisyklių ir nepriklausomą nuo siužeto. Kūryba ir laisvė tyrinėti apibrėžia šio vaidmenų (RPG) žaidimo žavesį, kuriuo galėsite mėgautis jau netrukus.

Biomutant pasiūlymas nuo 36,40 €

Šiltojo sezono naujovės

Paprastai šiltojo sezono metu kompiuterinių žaidimų industrijoje vyksta savotiška stagnacija, tačiau ši tendencija pamažu kinta – 2021-ųjų pavasarį vainikuoja puikūs nauji žaidimai, o vasarą numatomas ne vienas, su nekantrumu laukiamas debiutas. Apsilankę Eneba.com svetainėje galite pasinaudoti ne tik galimybe užsisakyti naujausius žaidimus iš anksto, bet taip pat apsirūpinti ir prenumeratomis bei dovanų kortelėmis, skirtomis tokioms dedikuotoms žaidimų platformoms kaip „PlayStation“, „Xbox Live“, „Nintendo“ ir daugeliui kitų. Pavasaris yra puikus metas atnaujinti žaidimų biblioteką, ypač kai greitai pasirodys tokie intriguojantys kūriniai – peržvelkite naujausių žaidimų pasiūlymus ir pradėkite kvapą gniaužiančius nuotykius pirmieji.

Visi naujausių žaidimų pasiūlymai

Prekių pasiūlymai gali keistis. Žemiausia žaidimo kaina pridėta straipsnio publikavimo metu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/