Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 22d. 09:35

„Entropiq“ komanda braunasi į CS:GO elitą

Entropiq
Entropiq
Savo vertę CS:GO pasaulyje vis garsiau įrodinėjantys „Entropiq“ vyrukai nežada sustoti. Pastarieji per metus laiko sugebėjo pasiekti 12-ą vietą ir įsitaisyti labai arti prestižinių komandų. Ekipa šoktelėjo aukščiau bambos Stokholme vykusiame turnyre, o kiek vėliau laimėti „Pinnacle Fall Series 2“. Toks pasirodymas ne tik suteikė įskaitinių taškų, tačiau ir pinigų. Pavyzdžiui, laimėjus pastarąjį turnyrą komanda gavo 40 tūkstančių JAV dolerių. Per metus laiko pasiektas podiumas ir matomas ryškus progresas daugelį fanų sužavėjo. Todėl šiuo straipsniu nusprendžiau jums pristatyti „Entropiq“ komandos kelią į sėkmę ir ateitį, kuri panašu, jog bus šviesi.

Penkių rusakalbių atstovaujama ekipa savo pergalingą žygį į CS:GO elitą pradėjo prieš metus laiko. Tuomet „Winstrike“ organizacijai priklausęs jaunimas pasaulyje buvo reitinguojamas 60-oje vietoje. Nuo to laiko ekipos rezultatai tik gerėjo, o šių metų vasario mėnesį ekipa įžengė į 30 geriausių CS:GO komandų klubą. Toks rezultatas buvo dėsningas penkių atkaklių vyrukų darbo vaisius. Tačiau, jų kelyje pasitaikydavo ir kliūčių, kurios trukdydavo pilnai atskleisti šios ekipos nariams.

Pavyzdžiui, „Winstrike“ organizacija kovo mėnesį nusprendė trauktis iš CS:GO pasaulio. Toks gestas paliko žaidėjus „ant ledo“. Visgi, naują klubą surasti pavyko, o ir parodyti, ko verti šie jaunuoliai, sugebėjo. Mano žodžius pagrindžia rezultatai, kuriuos komandai pavyko pasiekti daugiausiai ažiotažo sulaukusiame CS:GO turnyre „PGL Major Stockholm 2021“. „Entropiq“ vyrukai buvo per plauką nuo patekimo į atkrintamąsias varžybas. Privalau paminėti, jog prieš turnyrą komanda nebuvo laikoma favorite įveikti žemiausią „Challengers Stage“ barjerą.

Tačiau penkių rusakalbių atstovaujama ekipa sugebėjo patekti į aukščiausią „Legends Stage“ dalį. Reikia pabrėžti, jog ne tik sugebėjo iškovoti teisę varžytis su aukštesnio meistriškumo klubais, bet jiems ir įkasti. Nors „Entropiq“ kovėsi puikiai, tačiau atkrintamųjų pasiekti nepavyko. Vis dėlto, forumuose šmėžavo nuomonė, jog penketukas sugebėjo viršyti daugelio mūsų lūkesčius. Todėl po solidaus pasirodymo Stokholme „Entropiq“ komandos reitingas šoktelėjo į 12-ą vietą.

Sunku nuspėti, kas laukia ateityje, tačiau norisi tikėti, jog komandos branduolys: „El1an“, „Forester“, „Krad“, „Lack1“ ir „NickelBack“ toliau liks rungtyniauti kartu. Panašu, jog šis penketukas vienas kitą labai gerai pažįsta ir jaučiasi komfortiškai žaisdami kartu. Mano žodžius pagrindžia rezultatai, kurie palaipsniui gerėja. Taigi žvelgdamas į ateitį galiu numanyti, jog „Entropiq“ pavyks pakilti iki CS:GO elitinių komandų ir įsitvirtinti 10-uke.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

41:01
28:04
00:35

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas