Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 6d. 10:27

ESIC, FTB ir „Riot Games“ tiria CS:GO žaidėjus dėl rezultatų klastojimų

ESIC
15min montažas / ESIC

Kol Esporto integralumo komisija (ESIC) ir Federalinis tyrimų biuras (FTB) kvočia Šiaurės Amerikos komandų žaidėjus ir susijusius asmenis dėl sutartų CS:GO rezultatų, „Riot Games“ atlieka savo tyrimą dėl į „Valorant“ perbėgusių CS:GO žaidėjų.

Kaip praneša esporto naujienų portalas „Dexerto“, „Riot Games“ pradėjo tardyti „Valorant“ žaidėjus dėl galimo rezultatų klastojimo.

Pirmą kartą gandai apie šią problemą į paviršių iškilo rugsėjį ir pritraukė Esporto integralumo komisijos, o dabar – ir FTB dėmesį.

Visi šie gandai sukasi aplink ESEA kuruojamą Šiaurės Amerikos CS:GO profesionalų čempionatą „Mountain Dew League“. Kol ESIC ir FTB viešai dar neskelbia kaltinimų, daug organizacijų bijo žaidėjams siūlyti naujus kontraktus.

Dabar sutartų rezultatų problema palietė ir „Valorant“, tačiau nei jos dydžio, nei potencialių bausmių „Riot Games“ neskelbia.

Pirmąją savo įrodymų dalį ESIC ketina publikuoti per artimiausias dvi savaites. Kita dalis, kuri, pasak vieno iš ESIC vadovų Iano Smitho, bus žymiai rimtesnė, turėtų pasirodyti netrukus po pirmosios.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:27
01:01
00:53

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/