Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 vasario 20d. 20:13

Esporto militarizacija JAV: ESL renginius rems karinės oro pajėgos ir laivynas

JAV pilotas
JAV pilotas
Praeitą savaitę Šiaurės Amerikos ESL padalinys ir „Dreamhack“ paskelbė sukirtę rankomis su JAV kariniu laivynu, kuris taps oficialiu „Dreamhack“ renginių Anaheime ir Dalase partneriu. Netrukus ESL pranešė ir apie atskirą susitarimą su dar vienu JAV kariuomenės padaliniu – karinėmis oro pajėgomis –, kurios rems „Intel Extreme Masters 2020“ ir vienuoliktąjį „ESL Pro League“ sezoną.

Prie susitarimo prisidės ir įvairovę, įtraukimą ir lygybę esporte atstovaujanti „AnyKey“ organizacija, kuri su karinėmis oro pajėgomis pristatys „Changemaker“ programą, remsiančią bendruomenių pastangas didinant jau minėtas, „AnyKey“ atstovaujamas vertybes.

„Mums didelė garbė pristatyti JAV karines pajėgas kaip pirmą ESL turnyrų ir lygų partnerį JAV kariuomenėje, – teigė ESL bendradarbiavimo sutarčių viceprezidentas Paulas Breweris. – Plečiame bendradarbiavimą su tokias pačias vertybes atstovaujančiomis organizacijomis, ir kaip dideli „AnyKey“ gerbėjai, nekantraujame suremti pečius su oro pajėgomis kovoje prieš toksiškumą, plečiant suvokimą apie įvairovės ir įtraukimo reikalingumą esporte.“

DreamHack nuotr./„DreamHack Dallas 2019“
DreamHack nuotr./„DreamHack Dallas 2019“

JAV karinių oro pajėgų administracija prisidės prie gyvų turnyrų turinio plėtros. Be to, pertraukos „ESL Pro League“ ir IEM renginiuose oficialiai vadinsis „Karinių oro pajėgų taktinėmis pertraukėlėmis“.

„Ši partnerystė mums suteiks puikią platformą skatinant visuomenės domėjimąsi oro pajėgomis ir mūsų veiklomis. Mūsų pajėgos su esportininkais ir kompiuternių žaidimų mėgėjais turi daug bendro, ypač kalbant apie intelektinius iššūkius, su kuriais susiduriame. Karinės oro pajėgos ir ESL taip pat labai vertina integralumą. Tai – pamatinė mūsų visų vertybė“, – apie susitarimą su ESL kalbėjo už oro pajėgų renginius atsakingas majoras Rossas McKnightas.

„ESL Pro League“ vienuoliktasis sezonas, taigi ir bendradarbiavimas su JAV karinėmis oro pajėgomis, prasidės kovo 16-ąją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:45
01:00
52:38

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali