Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 3d. 17:43

Europos futbolo gigantas „AC Milan“ žengia į esporto pasaulį

„AC Milan“
„AC Milan“

Žinomasis „AC Milan“ pranešė apie bendradarbiavimą su Italijos esporto organizacija QLASH.

Pirminiais duomenimis, „AC Milan QLASH“ komandas turės keliose disciplinose - FIFA serijos žaidimuose ir „Brawl Stars“. Tai reiškia, kad ekipą bus galima pamatyti didžiuosiuose „FIFA Global Series“ ir „Brawl Stars World Finals“ turnyruose įpusėjus lapkričiui.

„AC Milan QLASH“ FIFA žaidimų komandą sudarys praeito „FIFA Global Series“ „PlayStation“ sezono nugalėtojas Diego Campagnani ir vienas žinomiausių Italijos „Xbox“ žaidėjų Fabio Denuzzo.

„Esame labai laimingi galėdami pranešti apie bendradarbiavimą su QLASH. Ši partnerystė yra dar vienas svarbus žingsnis mūsų klubo modernizacijos kelyje. Esame tikri, jog ši nauja patirtis patiks tiek mums patiems, tiek mūsų gerbėjams visame pasaulyje. Smagu, jog šiuo keliu žengsime kartu su tokia kompanija kaip QLASH“, - teigė „AC Milan“ komandos rinkodaros vadovas Casperas Stylsvigas.

„AC Milan“ - ne vienintelė futbolo organizacija, žengianti į esportą. Pastaruoju metu vis daugiau tiek klubų, tiek pavienių žaidėjų kuria savo FIFA ir kitų disciplinų komandas.

„Tradicinėms kompanijoms, kurios turi drąsos prisitaikyti ir pripažinti inovacinį progresą, esportas gali suteikti milžinišką augimo galimybę. Didžiuojamės, jog „AC Milan“ pasirinko QLASH“, - pridėjo vienas iš agentūros įkūrėjų ir direktorius Luca Pagano.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

03:04
01:08
07:46

Esports namai

URBAN˙/