Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 20d. 10:12

Europos krepšinio grandai – apie esporto reikšmę ir ryšį su sporto organizacijomis

Europos krepšinio klubai esporto industrijoje
GRIND Esports nuotr. / Europos krepšinio klubai esporto industrijoje

Sporto pasaulį supančiojus COVID-19 pandemijai, ne viena profesionali organizacija atsigręžė į elektroninį sportą. Tarp tokių – ir žymieji Miuncheno „Bayern“ bei Badalonos „Joventut“, kurių atstovai išskirtinėje tinklalaidėje pasidalijo mintimis apie sporto klubų ir elektroninio sporto ryšį.

Tinklalaidėje Miuncheno „Bayern“ partnerysčių vadovas Patrickas Baueris pasidalino mintimis apie kompiuterinių sporto žaidimų potencialą bei didėjantį klubų atsakingumą prieš jaunus fanus naujų rėmėjų kontekste.

Savo ruožtu Badalonos „Joventut“ viešųjų ryšių vadovas Gerardas Graupera savo patirtį pasitelkė kalbėdamas apie svarbią pramoginę elektroninio sporto pusę.Pašnekovai taip pat plačiau papasakojo apie savo klubų sprendimus į veiklą integruoti esportą, jo situaciją Vokietijoje bei Ispanijoje, investicijų į visuomenės edukaciją reikšmę.

Miuncheno „Bayern“, ir Badalonos „Joventut“ neseniai dalyvavo precedentų neturinčiame „GRIND Esports Cup“ elektroninio krepšinio turnyre, apjungusiame vienuolika Europos krepšinio organizacijų.

VIDEO: GRIND Esports Podcast Ep. 2: Patrick Baeur (FC Bayern) & Gerard Graupera (Club Joventut Badalona)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/