Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 10d. 19:03

FIFA taškų už pinigus drama: vaikas kaltina programišius, internautai juokiasi, mama bylinėjasi su „Microsoft“

Lesley Urwin su sūnumi
„Twitter“ nuotr. / Lesley Urwin su sūnumi

Įtūžusi trijų vaikų motina teigia, jog po to, kai programišiai įsilaužė į jos sūnaus „Xbox“ paskyrą ir už pinigus įsigijo 36 tūkst. FIFA taškų, ji 11 mėnesių bando priversti „Microsoft“ grąžinti pinigus.

Pasak moters, programišiai pasinaudojo vaiko paskyroje išsaugotais jos kreditinės kortelės duomenimis ir tris kartus įsigijo 12 tūkst. FIFA taškų. Visa tai atsiėjo 240 svarų sterlingų.

Apie tai „Microsoft“ buvo pranešta prieš 11 mėnesių, tačiau įmonės atstovai teigia, jog nėra jokių įrodymų, kad tai – programišių darbas.

„Jau pamečiau visų skambučių ir išsiųstų žinučių skaičių, – teigė Lesley Urwin. – Dėl šio įvykio vaikai jau beveik metus neturi „Xbox Live“ prieigos, nes aš jiems neleidžiu prisijungti.“

„Man nusibodo kovoti, tačiau noriu įspėti kitus. Tai – ne mūsų kaltė.“

Apie įtartinas transakcijas L.Urwin buvo įspėta praėjusių metų kovo 22 dieną.

„Gavau elektroninį laišką, kad įsigijau tris pakuotes po 12 tūkst. FIFA taškų. Vienos kaina – 80 svarų sterlingų.“

Anot mamos, nė vienas iš trijų sūnų apie šiuos pirkinius nežinojo, todėl ji susisiekė su „Microsoft“. L.Urwin išsiaiškino, kad su jos kreditine kortele buvo susieti dar du pašaliniai įrenginiai, nors šeima turi tik vieną „Xbox“ konsolę.

Nepaisant mamos ir jos vaikų pasakojimų, internautai šeimos istorija nėra linkę tikėti. Šie šmaikštauja, kad „visi žino, kas iš tikrųjų įsigijo FIFA taškus“.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas