Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 6d. 11:50

„FlyQuest“ – pirmoji Šiaurės Amerikos komanda, iškovojusi pergalę „LoL“ pasaulio čempionate

„FlyQuest“ įveikė „Unicorns of Love“
„FlyQuest“ įveikė „Unicorns of Love“

„FlyQuest“ tapo pirmąja Šiaurės Amerikos organizacija, iškovojusia pergalę „League of Legends“ pasaulio čempionato grupių etape. Tą jie D grupėje padarė prieš LCL atstovus „Unicorns of Love“.

Šiaurės Amerikos „League of Legends“ gerbėjai savo komandų pasirodymais pasaulio čempionatuose nusivilia beveik kasmet. „Cloud9“, kuri šiemet čempionate nedalyvauja, kol kas yra vienintelė Amerikos ekipa, sugebėjusi įveikti pasaulio čempionato grupių etapą. Šiemet yra pirmas kartas, kai „Cloud9“ net nedalyvauja didžiausiame „League of Legends“ žaidimo turnyre.

Pastaroji ekipa ilgą laiką buvo laikoma geriausia Šiaurės Amerikos komanda, tačiau „FlyQuest“ tikisi pakeisti šią situaciją jau pirmame savo pasaulio čempionate.

Pirmadienio akistatoje su „FlyQuest“ pirmavo beveik visą laiką, nors „Unicorns of Love“ savo sąskaitoje ir turėjo daugiau drakonų bei nužudymų. Visgi tai amerikiečiai kompensavo bokštais. 20 minutėje UOL jau buvo įveikę vandens ir vėjo drakonus, tačiau buvo netekę keturių bokštų. Dėl to „FlyQuest“ jau turėjo 4 tūkst. auksinių daugiau už savo varžovus.

Grupių lentelės
Grupių lentelės

Visgi „FlyQuest“ buvo kiek priremti prie sienos, kai UOL įveikė trečią drakoną. Tai amerikiečius privertė bandyti įveikti sekantį drakoną, kuris varžovams galėjo suteikti „Infernal Soul“ pastiprinimą.

Grupių lentelės
Grupių lentelės

Tačiau to „FlyQuest“ neleido, patys įveikė drakoną, 30-ą minutę gavo „Baron Nashor“ pastiprinimą ir įveikė savo varžovus.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/