Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 14d. 16:58

„G2 Esports“ organizacija pratęsė kontraktus su trijų disciplinų žaidėjais

G2
G2

„G2 Esports“ ekipa pratęsė kontraktus su savo „League of Legends“, „Rocket League“ ir „Rainbow Six Siege“ žaidėjais.

Pranešama, jog visų trijų disciplinų žaidėjai G2 ekipoje liks bent jau iki 2022 metų.

Tai reiškia, jog komanda išsaugojo visus pastaraisiais metais LEC lygoje dominavusius „League of Legends“ žaidėjus: Martiną „Wunder“ Hanseną, Marciną „Jankos“ Jankowskį, Rasmusą „Caps“ Wintherį, Luka „Perkz“ Perkovičių, Mihaelą „Mikyx“ Mehle ir trenerių štabą.

Komandoje iki 2022-ųjų liks ir naujai suburtos „Rainbow Six Siege“ komandos sudėtis, kurią sudaro Niclas „Pengu“ Mouritzenas, Juhani „Kantoraketti“ Toivosenas, Aleksis „UUNO“ Tyopponenas, Benas „CTZN“ McMillanas ir Jake’as „Virtue“ Grannanas.

„Jaučiame didelį malonumą ir pasididžiavimą, kai partneriai, žaidėjai ar fanai nusprendžia likti su mumis, – teigė G2 ekipos vadovas Carlosas „ocelote“ Rodriguezas. – Mūsų „LoL“, „Rainbow 6“ ir „Rocket League“ komandų žaidėjai nuolat patenka į Šiaurės Amerikos, Europos ir Kinijos organizacijų radarus, tad sutarčių pratęsimas parodo, kokius gerus santykius turime organizacijos viduje“.

Su organizacija lieka ir nuolat prizines vietas skinantys „Rocket League“ žaidėjai „Dillonas „Rizzo“ Rizzo, Jacobas „JKnaps“ Knapmanas bei Reedas „Chicago“ Wilenas.

Nors G2 „League of Legends“ ekipa toliau dominuoja LEC lygoje, R6 ir „Rocket League“ komandos pastaraisiais mėnesiais demonstruoja nestabilų žaidimą. Organizacija tikisi, kad „Rainbow Six Siege“ ekipą į pergalių kelią sugrąžins neseniai prisijungę „CTZN“ ir „Virtue“.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:42
00:58
00:28

Esports namai

URBAN˙/