2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

G2 Esports patvirtino „m0NESY“ persikėlimą

G2 Esports organizacijos vadovas Carlosas „ocelote“ Santiago savo asmeninėje Twitter paskyroje paskelbė, jog prie G2 CS:GO ekipos jungiasi iš Natus Vincere Jr. komandos atvykstantis Ilya „⁠m0NESY⁠“ Osipovas.
Ilya „⁠m0NESY⁠“ Osipovas
Ilya „⁠m0NESY⁠“ Osipovas

Ilgai sklidę gandai galiausiai pasitvirtino, o 16-etis snaiperis komandoje turėtų pakeisti Francois „⁠AmaNEk⁠“ Delaunay, kuris G2 atstovavo trejus metus. Tiesa, apie tai kol kas nutylima ir ekipoje šiuo metu yra 6 žaidėjai.

„m0NESY“ Natus Vincere jaunimo komandoje žaidė dvejus metus ir išgarsėjo kaip puikus AWP ginklo meistras. „ocelote“ paskelbtame vaizdo įraše „m0NESY“ pasiunčia trumpą žinutę Na`Vi žvaigždei Aleksandrui „S1mple“ Kostyljevui, kurioje jaunasis rusas pasisako „ateinąs tavęs, Saša“.

Taip pat G2 keičia ir trenerį – iš Vitality atvyksta Remy „⁠XTQZZZ⁠“ Quoniamas, kuris keičia į Evil Geniuses išvykusį Damieną „⁠maLeK⁠“ Marcelį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“