Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 18d. 14:27

Geriausios dovanų idėjos tikriems žaidimų fanams

Geriausios dovanų idėjos tikriems žaidimų fanams
Partnerio nuotr. / Geriausios dovanų idėjos tikriems žaidimų fanams

Kalėdos jau visai ne už kalnų! Ar jau sugalvojote, kuo nustebinsite savo draugus bei artimuosius? Jeigu jų tarpe turite užkietėjusių virtualių nuotykių ieškotojų ir net neįsivaizduojate, ką galite jiems padovanoti, čia galite rasti atsakymą. Pristatome geriausių dovanų idėjas tikriems žaidimų fanams, nuo praktiškų prenumeratų iki populiariausių vaizdo žaidimų.

Kokios yra geriausios dovanos užkietėjusiems žaidėjams?

Kai kalbame apie dovanas žaidimų fanams, yra kelių rūšių prekės, kurios garantuotai pradžiugins kiekvieną. Skaitmeninės prekės susideda iš keturių pagrindinių kategorijų: žaidimų prenumeratų, dovanų kortelių, vaizdo žaidimų ir papildomų žaidimo taškų. Paklausiausias prekes ir pasiūlymus rinkome pagal visus metus rinkoje vyravusias tendencijas, tad siūlome perliukus, kuriuos dauguma žaidimų entuziastų laiko pačiais vertingiausiais. Nieko nelaukę peržvelkite dovanų idėjų sąrašą ir papildykite savo šventinius dovanų krepšelius.

Dovanų kortelės

Įsigydami dovanų korteles, tikrai neprašausite. Vis dėlto, renkantis tinkamiausią kortelę būtina žinoti kokia žaidimų sistema naudojasi jūsų draugas, ar draugė. Tai gali būti konsolė arba kompiuteris. Pirmuoju atveju siūlome tris variantus skirtus populiariausių konsolių platformoms:

Kiekviena kortelė turi skirtingą kainą, tad lengvai galėsite pasirinkti dovaną, atitinkančią jūsų biudžetą ir norus. Kainos ir pridėtinės vertės atžvilgiu, dovanų korteles pirkti ar dovanoti apsimoka. Aktyvuojamo kortelės rakto kaina daugeliu atvejų yra žemesnė nei kortelės vertė. Tad įsigydami dovanų kortelę internetu galite sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Dėl aukštos vertės, konkurencingų kainų ir suteikiamos pasirinkimo laisvės, dovanų kortelė yra populiari dovana bet kuriuo šventiniu laikotarpiu.

Kalbant apie asmeninius kompiuterius, dovanų kortelių įvairovė yra dar didesnė. Pavyzdžiui, „Steam“ kortelės gali būti naudojamos įsigyti bet kuriam „Steam“ žaidimui. Tačiau yra ir kitų skaitmeninių kuponų, orientuotų į individualių žaidimų, tokių kaip „Roblox“ ar „League of Legends“, virtualią valiutą. Šios valiutos dėka, žaidėjai gali smarkiai praplėsti prieš tai minėtų ir daugelio kitų žaidimų patirties kokybę.

Prenumeratos

Žaidimų platformos prenumeratos kaina atsiperka dešimteriopai. Tai ne tik gera investicija tiems, kurie žaidžia labai dažnai, bet ir tiems, kurie prisėda prie žaidimo sistemos kiek rečiau. Nemokami žaidimai kiekvieną mėnesį - tai tik viena iš priežasčių, nusakančių šios dovanos tikrąją vertę. Viskas, ką jums reikia žinoti - tai žaidimo platforma, kuria naudojasi jūsų draugas, ar draugė. Tuomet belieka tik pasirinkti tinkamiausią variantą:

„Xbox Live Gold“ ir „Xbox Games Pass Ultimate“ teikia plačiausią prieigą prie žaidimų bei geriausių jų pasiūlymų. „Nintendo Switch Online“ narystė teikia prieigą prie „NES“ ir „SNES“ žaidimų kartu su puikiomis paslaugomis. Na, o jei jūsų draugas (-ė) turi vieną iš „PlayStation“ konsolių, tuomet „PS Plus“ ir „PS Now“ narystės garantuoja milžinišką žaidimų įvairovę, kas visą žaidimo patirtį padarys tik dar smagesnę.

Žaidimų taškai

Jeigu jūsų draugai yra „Fortnite“, „FIFA“, „Roblox“, „PUBG“, „League of Legends“, „Valorant“, „Grand Theft Auto Online“ ar kitų populiariausių daugelio žaidėjų režimo žaidimų fanai, tai šių žaidimų taškai yra puiki dovana jiems. Tai nuostabi proga žaidėjams individualizuoti žaidimo patirtį arba greičiau priartėti prie vėlyvųjų žaidimo etapų. Štai keletas pasirinkimų, kuriuos vertėtų apmąstyti:

Tai tik pagrindiniai žaidimų taškai, kuriais galite apdovanoti savo draugus. Jų yra ir dar daugiau, tereikia tik pasirinkti patį geriausią variantą. Emot’ai, veikėjai, įranga bei daug kitų priedų gali būti itin smagi dovana žmogui, suprantančiam vaizdo žaidimų teikiamą vertę.

Video žaidimai

Šie metai buvo itin dosnūs ties naujais skaitmeniniais vaizdo žaidimų leidiniais. Ekscentriški daugelio žaidėjų režimai, vaidmenų žaidimai, pilni intensyvių ir sudėtingų siužetų, veiksmu perpildytos šaudyklės ir daug kitų milžiniško populiarumo susilaukusių kūrinių tvirtai žengė į žaidimų industrijos gretas. Pateikiame sąrašą pačių populiariausių, visai neseniai pasirodžiusių ir žaidėjų bei kritikų liaupsų susilaukusių pavadinimų:

Įsigykite skaitmeninius vaizdo žaidimus naudodamiesi produktų kodais, skirtais toms platformoms, kurias naudoja jūsų artimas. Įsigytais skaitmeniniais kodais pasinaudoti itin lengva, saugu ir paprasta. Viskas, ką reikia padaryti - tai aktyvuoti kodą prisijungus į jam skirtą žaidimų platformą. Tikslingai parinkti žaidimai ar žaidimų patirtį praturtinančios kortelės, taškai ir prenumeratos yra puikios dovanos bet kuriam žaidimų fanui. Jūsų draugai ne tik praplės savo akiratį žaidimų industrijoje ir patirs naujų nuotykių, bet ir prisimins jus kiekvieną kartą prisėdę prie virtualių nuotykių.

Žiūrėti visus šventinius pasiūlymus

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/