Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 17d. 09:04

„GG moksleivių taurės“ turnyro dalyvių laukia įtemptos kovos pusfinaliuose

„Timechasers“ esporto klube vykusio CS:GO turnyro akimirkos
Tomo Bukausko nuotr. / „Timechasers“ esporto klube vykusio CS:GO turnyro akimirkos

Gruodžio 14 d. įvykusios GG moksleivių taurės kvalifikacijos tarp Vilniaus moksleivių sukėlė itin aršias kovas norint iškovoti savo komandai vietą pusfinaliuose. Iš viso turnyre dalyvavo 85 komandos pačiuose populiariausiuose esporto žaidimuose „Counter Strike: Global Offensive“ ir „League of Legends“. Bendraujant su moksleiviais, dalyviai išsidavė, kad nemažai laiko praleido treniruojantis ir tobulinant savo komandos technikas. Moksleivių tarpe buvo įvairaus lygio žaidėjų, tačiau iki pusfinalių nuėjo tik stipriausi.

Ketvirtadienį „GG moksleivių taurės“ pusfinaliai prasidės su stipriausiomis „League of Legends“ mokyklų komandomis. Turnyro kovas komentuos visiems gerai žinomas Žygimantas KNOK1. 18 val. tiesioginės transliacijos metu pirmieji susikaus Vilniaus Gabijos gimnazijos moksleiviai „Ligoniai United“ su Vilniaus r. Pagirių gimnazijos komanda „FF15“. Iš kart po to vyks įtempta kova tarp Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos „VDG simpai“ komandos ir Simono Daukanto gimnazijos „Loco muerto“:

Penktadienį nuo 18 val. kausis geriausios CS:GO komandos, o kad turnyrą stebėti būtų dar įdomiau, jų pusfinalius komentuos, Laisvūnas Čekavičius.

Pirmasis pusfinalis vyks tarp Santaros gimnazijos komandos „Sant1x“ ir Vilniaus pilaitės gimnazijos „VPG“, po jo iš kart varžysis Ateities gimnazijos „Ateika Gang“ komanda su Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos komanda „Saldainiukai“.

Laukia įtemptos kovos tarp moksleivių, norint išrinkti geriausią Vilniaus esporto mokyklą LOL ir CS:GO žaidimuose. Tad iš kart po pusfinalių, sutiksime geriausias ir stipriausias Vilniaus mokyklas finaluose gruodžio 19 d., o jas stebėti galėsite gyvos transliacijos metu (CS:GO nuo 12 val., LOL nuo 15 val.).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:50
01:15
17:19

Esports namai

URBAN˙/