Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 26d. 11:31

Grupės outsaideriai pažemino vienus iš favoritų, įvykių sūkuryje „Astralis“ keliauja į kitą etapą

„Astralis“ / Twitter nuotr.
„Astralis“ / Twitter nuotr.

A grupėje vyko įnirtinga kova dėl viršutinės pozicijos ir kelialapio į tolimesnį „Counter Strike:Global Offensive“ „ESL PRO LEAGUE S11“ etapą. „Astralis“ pergalę šventė prieš konkurentus „Vitality“, o savo ruožtu „ENCE“ pažemino „NiP“ komandą, kuri iki tol įveikė visas kliūtis kelyje. Po visų sužaistų serijų, „Astralis“ karaliauja pirmoje vietoje, o „NiP“ ir „Vitality“ teks kautis dėl patekimo į kitą etapą.

„Astralis“ keliauja į antrajį „ESL PRO LEAGUE S11“ etapą, „Vitality“ ir „Ninjas in Pyjamas“ turės kovoti dėl galimybės varžytis su geriausiomis komandomis iš kitų grupių.

Prieš lemiamus žaidimus A grupėje NiP, „Astralis“ ir „Vitality“ turėjo tokį patį rezultatą 3 pergales ir 1 pralaimėjimą, tad kova dėl vienintelės vietos pagrindiniame turnyre buvo itin įtempta. Tuo tarpu trys apatinės komandos „Spirit“, „GODSENT“ ir „ENCE“ kovojo dėl vietos likusių vietų „Play-In“ kvalifikacinėje dalyje.

Tarp viršutinių trijų komandų sprendėsi viskas viena, svarbiausia grupėje, serija.
„Astralis“ prieš „Vitality“, čia nukrypo visų dėmesys, nes „Ninjas in Pyjamas“ po apmaudaus pralaimėjimo prieš „ENCE“ komandą, prarado galimybę kovoti dėl pagrindinės vietos.

„ESL Pro League S11“ taurė
„ESL Pro League S11“ taurė

„Astralis“ po trijų žemėlapių serijos laimėjo prieš „Vitality“.
Kertinis žaidėjas šioje serijoje buvo Nicolai „device“ Reedtz, vidutiniškai per raundą padaręs 93,8 žalos ir surinkęs po visos serijos puikavosi 1,43 reitingu.

Pirmasis žemėlapis buvo „Dust2“, tai „Astralis“ pasirinkimas, kuriame jie įtikinamai įveikė varžovus rezultatu 16-10.
„Vitality“ savo ruožtu buvo pasiruošę atsigriebti „Overpass“ žemėlapyje, tačiau ne viskas ėjo pagal jų planą ir čia prireikė pratęsimo. Prancūzai pratęsimo metu susitvarkė su įtampa ir laimėjo rezultatu 19-17.
Lemiamu žemėlapiu tapo „Nuke“, kuriame komandos demonstravo įtampos pilną žaidimą pirmoje pusėje, tačiau „Astralis“ komandai persikėlus į anti-teroristų pusę situacija pasikeitė. Antrą pusę jie laimėjo rezultatu 8-1 ir šventė pergalę paskutiniame žemėlapyje 16-8.

„ENCE“ komanda išgyveną prastą CS:GO turnyrų periodą, kur jiems nesiseka grįžti į turėtą formą. Tačiau nors ir pralaimėjo keturis pirmus žaidimus savo grupėje, jie kovėsi iki galo ir nustebino visus, tarp jų ir save.


Kova prasidėjo „Train“ žemėlapyje, kuriame patogiau jautėsi „ENCE“ nariai, persikėlę į gynėjų pusę, neleido prasiveržti NIP ekipai ir šventė pergalę rezultatu 16-10.
Deja tokio pasirodymo nepavyko pakartoti „Overpass“ žemėlapyje, „ENCE“ sugebėjo nugvelbti tik keturis raundus per visą žaidimą. „Ninjas in Pyjamas“ be didesnių problemų sutriuškino oponentus ir šventė pergalė 16-4.
Lemiamu žemėlapiu šioje serijoje tapo „Inferno“, kertiniai momentai pistoletų raunduose „ENCE“ ekipai leido palaikyti gerą ekonomiką ir žaidimo eigą, kurios jie nepaleido iš savo rankų. Visų nuostabai jie šventė pergalę 16-8 ir tuo pačiu sunaikino NIP komandos galimybes kovoti dėl pirmos vietos grupėje.

„NIP“ ekipoje puikiai žaidė Nicolas „Plopski“ Gonzalez Zamora. Per tris žemėlapius jis užfiksavo 1,43 reitingą ir vidutiniškai padarė 96,6 žalos per raundą. Tačiau šio septyniolikamečio pasirodymo neužteko.

Apatinėje grupės dalyje santykius aiškinosi „GODSENT“ ir „Spirit“ ekipos

Šioje serijoje savo pranašumą įrodė „GODSENT“ žaidėjai, jie laimėjo abu žemėlapius.
„Inferno“ žemėje jie triumfavo rezultatu 16-9, o „Nuke“ žemėlapyje išplėšė pergalę po ilgesnės kovos – 16-13.

Puikiai pasirodė iš Juodkalnijos kilęs žaidėjas Pavle „Maden“ Boškovič, kuris vidutiniškai padarydavo po 89,9 žalos per raundą, o tuo pačiu turėjo 1,41 reitingą šioje serijoje.


Galutiniai grupės rezultatai:

  1. „Astralis“ (pateko į kitą etapą)
  2. „Vitality“ (kovos dėl patekimo į kitą etapą)
  3. „Ninjas in Pyjamas“ (kovos dėl patekimo į kitą etapą)
  4. „GODSENT“
  5. „Spirit“
  6. „ENCE“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/