Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 17d. 22:47

„Halo“ serialas - jau 2022 metais

Halo Infinite
Halo Infinite
Ambicija pagal žaidimus sukurti filmus tikrai nėra nauja, tačiau esame matę ne vieną baisią nesėkmę (prisiminkite „Doom“ filmą). Belieka tik tikėtis, kad prie „Halo“ dirba šį žaidimą žaidę žmonęs ir mus pasieks kokybiška interpretacija, o ne „CGI“ praturtintas atskirų siužeto nuotrupų kratinys

Taigi, po kelių metų vystymo pagaliau žinome šiek tiek daugiau apie „Halo“ televizinį projektą. Visų mylimas „Master Chief“ atsidurs mūsų ekranuose (bent jau tų, kurie turi „Paramount+“ platformą). Daug žada ir faktas, kad viską prodiusuoja Stevenui Spielbergui priklausanti kompanija „Amblin Television“.

Šio projekto istorija tikrai gan sena, nes „Halo“ turėjo pasirodyti dar 2015 metais ir tuo metu pagrindinis projekto prodiuseris buvo pats Stivenas Spilbergas. Tačiau vėliau data buvo nustumta į 2019, o prodiusavimo ėmėsi Rupertas Wyattas, kol galiausiai išleidimo data paskelbti 2022 metai, o produseriu tapo Otto Bathurstas. Deja, visa tai skamba gan liūdnai, nes kai projektas buvo nukeliamas ne vieną kartą ir vis keičiasi jo vadovas, gero nelauk. Reikia tik tikėtis, kad Stiveno Spilbergi įdirbis šiame projekte buvo nemažas ir kad kiti prodiuseriai nesiėmė visko daryto nuo nulio.

Ką mes žinome dabar – visų pirma, visa istorija tikrai suksis apie „Master Chief John-117“, genetiškai sukurtą kareivį. Veiksmas, kaip ir žaidime, vyks 26 amžiuje, o istorijos centre – žmonijos ir ateivių, vadinamų „Convent“ konfliktas, siekiant kontroliuoti „Halo“ (lietuviškai – „aureolė“) pavadintą mega ginklą – erdvėlaivį. Belieka tik tikėtis, kad ekrano adaptacija bus tokia pat gera, kaip ir žaidimas.

Jei laukdami 2022 metų ir serialo pasirodymo kartais susigundytumėte ir vėl pažaisti, o gal ir atrasti „Halo“ seriją, apsilankykite mūsų partnerio „Topo centras“ tinklalapyje, kur rasite naująsias „X box“ konsoles.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams