Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 1d. 12:36

Honkongo protestai esporte: baudas išsišokėliams dalinanti „Blizzard“ prarado vieną pagrindinių rėmėjų

„Blizzard“ prarado vieną pagrindinių rėmėjų „Mitsubishi“
„Twitter“ nuotr. / „Blizzard“ prarado vieną pagrindinių rėmėjų „Mitsubishi“

Daug priešų per pastarąjį mėnesį susikūręs JAV žaidimų milžinas „Blizzard“ prarado ir vieną pagrindinių savo turnyrų rėmėjų.

JAV naujienų portalo „Daily Beast“ antradienį publikuotame straipsnyje „Mitsubishi“ atstovė atskleidė, jog kompanija nusprendė nutraukti santykius su „Blizzard“ praėjus vos dviems dienoms po to, kai pastarieji „Hearthstone“ disciplinos atstovui Chung Ng Wai iš Honkongo skyrė 12 mėnesių baudą ir ketino atimti visus žaidėjo laimėtus pinigus.

Tokią „Blizzard“ nemalonę žaidėjas užsitraukė po to, kai tiesioginės transliacijos metu sušaukė „Laisvė Honkongui. Amžiaus revoliucija!“.

Toks „Blizzard“ sprendimas buvo sutiktas su aršiu pasipriešinimu, o kompanija nuo to laiko Chung Ng Wai diskvalifikaciją sumažino iki šešių mėnesių ir grąžino laimėjimus. Tarp „Blizzard“ peikėjų yra žymūs politikai Marco Rubio bei Alexandria Ocasio-Cortez ir netgi motininė kompanija „Activision Blizzard“.

Nepaisant to, „Blizzard“ toliau taiko griežtas priemones panašiai besireiškiantiems žaidėjams.

Įtarimai dėl Kinijos įtakos „Blizzard“ egzistuoja dėl to, kad „Activision Blizzard“ – minėtos motininės kompanijos – dalis priklauso Kinijos technologijų įmonei „Tencent“.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai