Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 24, 10:09

Į „Netflix“ platformą atkeliauja dar trys žaidimai mobiliesiems

„Netflix“ jau kurį laiką kalba apie ambicijas kelti kojas ir į žaidimų rinką, ypač į mobiliųjų telefonų segmentą. Nuo šiol visi, prenumeruojantys šią platformą, gaus papildomai nekainuojantį priėjimą prie dar trijų žaidimų.
The Dead 2 Unleashed
The Dead 2 Unleashed

„Netflix“ platforma mobiliųjų telefonų žaidimams pasirodė jau 2021 metų lapkričio 2 dieną. Iki šiol platformoje buvo tik keli žaidimai, tarp kurių ir labiau žinomi „Stranger Things: 1984“ bei „Stranger Things 3: The Game“ (nors šių žaidimų žinomumas yra „Stranger Things“ serialo sėkmės tąsa). Pats smalsumo dėlei pabandžiau pastarąjį žaidimą ir galiu pasakyti, kad tai visai smagus „RPG“, ypač kai esu priverstas laukti vėluojančio draugo ar kolegos.

2021 metų rugpjūtį ši platforma startavo Lenkijoje ir šios šalies rinkoje kaip tik ir buvo testuojamas šis produktas. Panašu, kad bandymai pasiteisino ir jau nuo 2021 metų pabaigos žaidimai prieinami didžiąjai daliai pasaulio.

„Netflix“ žaidimų platforma nereikalauja jokio papildomo abonentinio mokesčio ir kol kas yra tik dar vienas smagus elementas papildant „Netflix“ turinio paketą. Jei prenumeruojate „Netflix“, priėjimą prie žaidimų platformos gausite automatiškai. Tiesa, reikia pabrėžti kelias smulkmenas – kaip ir minėta, žadimai kol kas tinkami tik mobiliesiems telefonams ar planšetėms bei palaikomi tik „Android“ operacinę sistemą turinčiuose prietaisuose.

Taigi, paketą papildė trys žaidimai:

  • „This is a True Story“. Šis žaidimas pasakoja tikrą (taip bent sako kūrėjai) moters iš Sacharos dykumos regiono istoriją. Visas „This is a True Story“ tikslas gan paprastas: aprūpinta savo šeimą geriamuoju vandeniu. Tai edukacinis žaidimas, siekiantis atkreipti dėmesį į pasaulines vandens suvartojimo bei pasiskirtymo problemas. Žaidimą kūrė „Frosty Pop“ bendradarbiaudami su labdaros organizacija „Charitty: Water“.
  • „Shatter Remastered“. Šis žaidimas pirmą kartą pasirodė dar 2009 metais ir buvo skirtas „PlayStation 3“ konsolei. Daug apie šį žaidimą kalbėti nėra ko – tai tiesiog labai smagus arkadinis žaidimukas, su akiai mielu dizainu ir smagia fonine muzika.
  • „Into the Dead 2: Unleashed“. Tai – pirmoji „Netflix“ žaidimų platformos šaudyklė („FPS“), nors šis žaidimas klasifikuojamas ir kaip „runner“ žanro atstovas. „Into the Dead 2: Unleashed“ dar kol kas nėra pasiekiamas, o kalbant apie įkėlimo į sistemą datą, žinoma tik tiek, kad tai bus greitai („coming soon“). Jau iš pačio pavadinimo aišku, kad tai žaidimas apie zombius, kur jums teks šaudyti jus puolančias bangas atgijusių numirėlių.

Na, kol kas „Netflix“ žaidimų platforma atrodo gan juokinga, nes teturi tik kelis žaidimus, tačiau gali būti, kad kelių metų bėgyje katalogas bus daug solidesnis. Jei jums trūksta naujo telefono žaidimams ar kitoms mobilioms pramogos, rekomenduojame užsukti į mūsų partnerio „Topo centras“ tinklalapį – ten rasite daugybę įvairiausių mobiliųjų prietaisų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą