„IEM Katowice 2021“ laimėtojai – „Gambit“

Po pirmojo pralaimėto žemėlapio sugrįžę ir rezultatu 3:1 (14:16, 16:6, 16:4, 16:12) laimėję „Gambit Esports“ tapo „Intel Extreme Masters Katowice 2021“ čempionais.
IEM Katowice 2021 trofėjus
IEM Katowice 2021 trofėjus / „ESL“ nuotr.

Po įspūdingos atkrintamųjų kelionės, finale susitiko stipriausios turnyro komandos – „Virtus.pro“ ir „Gambit“. Serija prasidėjo „Virtus.pro“ pergale „Vertigo“ žemėlapyje 16:14. Kituose žemėlapiuose situacija apsivertė. „Gambit“ laimėjo du žemėlapius iš eilės 16:6 ir 16:4. Vėliau tempas persikėlė ir į paskutinį žemėlapį. Pirmąją pusę pralaimėję 11:4, „Virtus.pro“ dar bandė sugrįžti į žaidimą, bet „Gambit“ buvo stipresni ir laimėjo žemėlapį 16:12, o seriją – 3:1.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė ir naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Dmitry „⁠sh1ro⁠“ Sokolov. Žaidėjas viso turnyro metu išlaikė puikų žaidimą, o labiausiai sužibėjo serijoje prieš „NaVi“, kurioje turėjo 1,45 reitingą.

Nugalėtojai „Gambit“ laimėjo net 400 tūkst. JAV dolerių prizą. Finale pralaimėję „Virtus.pro“ bus apdovanoti 180 tūkst. JAV dolerių.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?