Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 26, 13:15

Įtemptos „League of Legends“ 1v1 čempionato atrankų kovos KTU vyko beveik iki vidurnakčio

Pirmojoje „Red Bull Solo Q“ atrankoje, kuri vyko „KTU Red Bull Gaming Hub“ dalyvavo beveik 60 dalyvių, o įnirtingos kovos vyko iki pusės dvylikos nakties. Kelialapius į nacionalinį finalą laimėjo babygirl ir DNA Domas, o pastarasis tuo pačiu tapo ir šių atrankų nugalėtoju bei papildomų prizų laimėtoju.
„Red Bull Solo Q“ atrankos
„Red Bull Solo Q“ atrankos / Armandas Knezys

Šios atrankos buvo ypatingos ne tik tuo, kad vyko gyvai, bet ir dėl to, kad čia žaidėjai galėjo išbandyt „Howling Abyss Showdown“ modifikaciją, kuri nėra įprastai nėra prieinama. Tačiau būtent taip vyks ir „Red Bull Solo Q“ finalas – tad žaidėjai gavo puikią progą pasitreniruoti.

Pagrindiniai skirtumai nuo įprasto žaidimo yra tokie, kad reikia surinkti du „kills“ iki septynių minučių, o jei nepavyksta, po septintos minutės prasideda „Ring of Fire“ ir priešininką nukauti užtenka kartą. Alternatyvus laimėjimo būdas – priešininko bokštelio paėmimas.

Tai – ne vienintelė atranka į nacionalinį finalą – antroji, kuri vyks virtualiai, startuoja jau šį šeštadienį, tad laiko užsiregistruoti yra. Juolab, kad jos mastas bus kur kas didesnis ir iš čia į finalą keliaus net šeši žaidėjai. Finalas vyks spalio pirmąją, o podiumą pasiekusių žaidėjų laukia šaunūs prizai: pirmos vietos nugalėtojas keliauja į Niujorką atstovauti Lietuvai pasaulio finale, antros vietos laimėtojas gauna kompiuterį, o trečią vietą užėmęs žaidėjas – monitorių.

Registracija į šeštadienio atrankas yra nemokama, kaip ir dalyvavimas čempionate, o laimėtojo kelionę į Niujorką apmoka turnyro organizatoriai

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą