Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 16, 17:38

Justinas „jL“ Lekavičius prabilo apie naują „Mad Lions“ sudėtį, pakitusią rolę bei 2022 m. planus

Mad Lions komanda, kuriai atstovauja Justinas „jL“ Lekavičius, paskelbė 2022 m. sudėtį. Organizacija nusprendė ant suolelio pasodinti ispaną Pere „sausol“ Solsona Saumell bei jaunąją ukrainiečių žvaigždę Volodymyr „Woro2k“ Veletniuk.
Justinas „jL“ Lekavičius
Justinas "jL" Lekavičius / „HLTV“ nuotr.

Komandą papildė du veteranai – 25 m. lenkas Michał „Michu“ Müller bei 24 m. ukrainietis Viktor „sdy“ Orudzhev. „Michu“ anksčiau atstovavo Šiaurės Amerikos organizaciją „Evil Geniuses“, o sdy „Team Spirit“ nariu buvo netgi penkerius metus. Justinas dalinasi savo įspūdžiais apie naują komandos sudėtį, savo pakitusią rolę bei prasitaria apie artėjančių metų ambicijas.

„Reddit“ nuotr./"Mad Lions" naujas komandos narys "sdy"
„Reddit“ nuotr./"Mad Lions" naujas komandos narys "sdy"
 • Sdy ir Michu į jūsų komandą įneša daug patirties. Kaip vertini sudėties pokyčius?
 • Mano manymu, šie pokyčiai daro didelę įtaką mūsų komandiniam žaidimui. Turbūt ne paslaptis, kad komandoje turėjome šiokių tokių problemų su komunikacija. Su šiais naujais žaidėjais mes praktiškai tą problemą išsprendėme. Jie ne tik labai gerai šneka angliškai, bet ir turi svarbios patirties informacijos perdavime. Kol kas nenoriu per daug iškelti mūsų komandos, tačiau dabartinę komunikacija galėčiau prilyginti Tier 1 komandoms. Skiriames kaip diena ir naktis palyginus su senu sąstatu. Esu patenkintas šia nauja, patobulinta sudėtimi.
 • Iš Woro perėmei snaiperio rolę. Oficialiai kaip pagrindinis snaiperis žaidei dar 2019 m. už Lietuvos komandą „Timechasers“. Koks jausmas yra grįžti prie tokios atsakomybės?
 • Jausmas yra neapsakomai geras. Visi komandos nariai ne tik su tuo sutiko, bet ir piršo šią idėją treneriams. Pirmos dienos buvo sunkokos, nes norint išpildyti visą snaiperio potencialą turi būti labai mobilus per visą žemėlapį. Tai reiškia, kad vienu metu turi sekti daug dalykų ir reaguoti į tai, kokia informacija dalinasi tavo komandos nariai. Labai nuvertinčiau situaciją, jei teigčiau, kad esu tik patenkintas" šiais pokyčiais (šypsosi).
  "trueTN" nuotr./Justinas "jL" Lekavičius
  "trueTN" nuotr./Justinas "jL" Lekavičius

 • Kokios yra tavo bei komandos ambicijos ateinantiems metams?
 • Asmeniškai mano pagrindinis tikslas šiais metais yra įsitvirtinti snaiperio rolėje, nes profesionalioje atmosferoje aš to dar nesu padaręs. Gal nuskambės labai ambicingai ir nerealiai, bet šiais metais planuoju įdėti visus 200% savęs ir pakliūti tarp 20 pasaulio geriausių žaidėjų. Komandos tikslai yra labai aukštai iškelti palyginus su tuo, kur esame dabar, bet viskas yra įmanoma. Planuojame kuo greičiau patekti tarp dešimt geriausių komandų pasaulyje ir reguliariai konkuruoti su jomis.

  Justiną "jL" Lekavičių galite sekti jo Twitter arba Twitch paskyrose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą