Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 6d. 20:14

Kaip tinkamai pasiruošti „Red Bull Solo Q“?

„Red Bull“ nuotr. /
Geras pasiruošimas – pusė darbo. Tad pasigavome kelis „Red Bull Solo Q“ laimėtojus ir pasidomėjome, kaip tinkamai pasiruošti šiam „League of Legends“ 1v1 čempionatui.

Taigi, nusprendei išbandyti savo jėgas „Red Bull Solo Q“ atrankose? Tavęs laukia nelengvas kelias, nes kuo toliau eisi, tuo bus sunkiau – ilgainiui susidursi ne tik su rimčiausiais Lietuvos atstovais, bet ir su geriausiais pasaulio žaidėjais.

Todėl tinkamas pasiruošimas yra ypač svarbus, tau reikia išnaudoti kiekvieną pranašumą. Jei ateisi tinkamai pasiruošęs, tai padės ne tik geriau žaisti, bet ir apramins nervus – juk žinosi, kad siekdamas pergalės padarei viską, ką galėjai.

Taigi, einame prie esmės.

League of Legends čempionai
League of Legends čempionai

Iš anksto apsispręsk dėl savo čempionų

Žaidžiant vienas prieš vieną, vieni čempionai yra objektyviai geresni, nei kiti čempionai. Geriausių, mūsų nuomone, čempionų sąrašą rasi ČIA. Tačiau geras čempionas apskritai nebūtinai reiškia geras čempionas tau. Todėl reikia atsirinkti tai, kas tau tiks. Dark Wings, JAV nacionalinio finalo laimėtojas ir „League of Legends All-Stars“ atstovas Šiaurės Amerikoje sako, kad Lucian, Kalista, Irelia bei Syndra yra puikūs pasirinkimai: „turi pastovią žalą, gerą linijos kontrolę ir įrankius apžaisti oponentą“.

Jei vadovaujiesi all-in filosofija, Ravenno, EUNE atrankų laimėtojas, siūlo rinktis Olaf, kadangi „žaidžiant 1v1 jis gali sutriuškinti beveik bet ką. Jo įgūdžių rinkinys puikiai tinka tiesmukam puolimui, tik čia svarbu pirmam užklupti priešininką“.

Išsirinkti vieną čempioną ir tobulinti įgūdžius su juo yra gera mintis, tačiau prisimink, kad žaidėjai gali paieškoti tavo vardo internete ir išsiaiškinti, už kokius čempionus labiausiai mėgsti žaisti, o tada juos užbaninti. Todėl kišenėje visada reikia turėti pasiruošus alternatyvų.

Įsigilink į laimėjimo sąlygas

Ne kiekvienas čempionas geba pribaigti oponentą. Todėl labai svarbu suprasti laimėjimo sąlygas ir įvertinti savo bei čempiono stipriausias puses. Reptilezero, EUW atrankų laimėtojas, sako, kad nors jis visuomet žaidžia agresyviai, jis niekada nebandys nuo pat pradžių pasigauti ir nukauti oponento.

„Tikslas yra sukontroliuoti bangą (minion wave) ir siekti trumpų, bet tau naudingų apsikeitimų žala (trade). Tokia strategija reiškia, kad išsiverši į priekį ir su CS (creep score) ir su auksu. O jei būsi priekyje, oponentas jus spaudimą, skubės ir tikėtina, kad taip išprovokuosi jo klaidą“.

Visi laimėtojai, su kuriais šnekėjome sutinka, kad jų fokusas yra farming, o ne siekis nukauti oponentą. Kuo anksčiau išsiverši į priekį, tuo geriau seksis vėliau, juk turėdamas daugiau aukso galėsi nusipirkti geresnių daiktų ir padaryti daugiau žalos savo priešininkui.

Tačiau tai nereiškia, kad turi žaisti pasyviai. Ravenno sako mums, kad nepaisant tokios pradžios, dauguma jo sužaistų partijų vis tik baigėsi čempiono nukovimu: „žmonėms patinka stebėti žaidėjų įgūdžių susidūrimus, o kitais kartais žaidėjai supranta, kad su pasirinktu čempionu galima laimėti tik nukovus priešininką“.

op.gg platforma
op.gg platforma

Pasidomėk priešininkais

Dauguma žaidėjų su kuriais susidursi šiose varžybose bandys įgyti pranašumą išsiaiškindami, už kokius čempionus paprastai žaidi. Pavyzdžiui, jei visada žaidi su tuo pačiu čempionu, yra nemaža tikimybė, kad jį oponentai užbanins patį pirmą. Susirasti informacijos apie priešininką gali būti labai paprasta – gali užtekti tiesiog paieškoti jo vardo internete, ir taip išsiaiškinti už ką jis žaidžia ir koks jo rank. „Priešininko pažinimas leis tau užbaninti jo mėgstamus čempionus, prieš kuriuos nesijauti saugiai“.

Tačiau lazda turi du galus. Visada pasvarstyk, ar tikrai nori užbaninti tuos čempionus, už kuriuos žaidžia oponentas, nes tai gali suveikti visiškai priešingai. Reptilezero mums pasakojo, kad „kartą oponentas pasiieškojo informacijos apie mane ir pamatė, kad daugiausiai žaidžiu už Jax. Vietoj to, kad užbanintų Jax, jis pasirinko counter čempioną (čempioną, kuris labai efektyvus prieš Jax). Tačiau aš vietoj Jax pasirinkau Lucian, prieš kurį jo čempionas buvo visiškai bevertis ir lengvai laimėjau mačą“. Taigi, pažinti priešininką svarbu, tačiau nereikia aklai vadovautis teorija.

Prieš žengdamas į atrankas sužaisk bent keletą žaidimų su čempionais, už kuriuos norėtum žaisti – tiesiog apšilimui. Taip pat išbandyk savo jėgas TOP LANE, net jei tavo rolė komandoje paprastai būna kita. Pažink čempionus, pažink TOP LANE ir tai padės tau jaustis saugiai ir suvokti, ką darai.

Na, ir svarbiausiai, atrankose nesudalyvausi, jei į jas neužsiregistruosi. Tad pirmyn REGISTRUOTIS.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:01
03:15
07:09

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°