Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 1d. 17:56

Kantrybės taurė persipildė: „Twitch“ užšaldė meksikiečius įžeidinėjusio JAV prezidento paskyrą

Andrzejus Duda ir Donaldas Trumpas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Andrzejus Duda ir Donaldas Trumpas

JAV prezidentui Donaldui Trumpui pažeidus „Twitch“ nuostatas, jo paskyra vienoje didžiausių transliacijų platformų buvo laikinai užšaldyta.

Esporto konsultanto Rodo „Slasher“ Breslau pasidalintame pranešime „Twitch“ teigė, jog „neapykantą skatinantis elgesys yra neleidžiamas. Prezidentui Trumpui transliacijos metu pažeidus mūsų nuostatas, jo paskyra buvo laikinai užšaldyta.“

Pasak „Twitch“ administracijos, toks sprendimas buvo priimtas dėl kelių prezidento pasisakymų prieš meksikiečius 2016-ųjų ir neseniai Tulsoje vykusiuose pasirodymuose.

Anksčiau socialiniai tinklai į JAV prezidento akibrokštus dažniausiai tiesiog numodavo ranka, tačiau didėjanti rasinė ir politinė įtampa Amerikoje į D.Trumpo pareiškimus skatina žiūrėti griežčiau.

Panašiai pastaruoju metu elgiasi ir kiti soc. tinklai. Pavyzdžiui, „Twitter“ ant D.Trumpo įrašų pradėjo dėti įspėjimus, o „Reddit“ uždarė kelis savo polapius, kuriuose yra giriamas JAV prezidentas ir įžeidinėjami jo nuomonei nepritariantys asmenys.

„Twitch“ yra viena pagrindinių transliavimo platformų pasaulyje. Nors labiausiai ji žinoma dėl esporto ir kompiuterinių žaidimų turinio, joje transliuoti galima pačius įvairiausius dalykus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:42
00:58
00:28

Esports namai

URBAN˙/