Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 9d. 18:07

Kauną sudrebino pirmasis Lietuvos „youtuberių“ turnyras

Kauną sudrebino pirmasis Lietuvos „youtuberių“ turnyras
Organizatorių nuotr. / Kauną sudrebino pirmasis Lietuvos „youtuberių“ turnyras

Šeštadienį Kaune, „BRO Gaming Lounge“ patalpose vyko „Lietuvos YouTuberių Gaming challenge powered by Topo Centras“, kuriame dalyvavo „YouTube“ platformos turinio kūrėjai, kurie varžėsi keturiuose skirtinguose žaidimuose tiek su kompiuteriu, tiek su konsolėmis. Laimėtojai buvo apdovanoti „Topo centro“ ir kitų partnerių įsteigtais prizais.

Renginio metu youtuberiai bendravo su susirinkusiais gerbėjais, fotografavosi bei linksmai leido laiką. Renginio pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti, kuris „youtuberis“ geriausiai žaidžia įvairius žaidimus. Iššūkio metu žaidėjai žaidė „League of Legends“, „Counter Strike: Global Offensive“, „Mortal Kombat“ bei rankų miklumo žaidimą „TypeRacer“. Už kiekvieną pasirodymą žaidėjai gavo taškus, kurie buvo įrašyti į bendrą lentelę.

Pirmajame žaidime – „League of Legends“ – „youtuberiai“ burtų keliu buvo paskirstyti į dvi komandas ir žaidė „Summoners Rift“ žemėlapyje, tačiau žaidė netradiciniu variantu – trys prieš tris. Vienoje komandoje buvo „Budris“, „Eastern European“ bei „Rajono Kunigas“, kitoje komandoje – „MG Mantelio“, „Fuxeris“ ir „Grandas“. Po įtemptos kovos nugalėtoja tapo pirmoji komanda.

Antrasis žaidimas buvo „Counter Strike:Global Offensive“ vienas prieš vieną. Žaidėjai buvo išskirstyti turnyrinėje lentelėje. Laimėjus serijoje iki dviejų pergalių, žaidėjas keliaudavo į tolimesnį turnyro etapą. Labai įnirtinga kova įvyko pusfinalyje tarp „Rajono Kunigo“ ir „Budrio“, kurioje prireikė pratęsimo visuose trijuose žemėlapiuose. „Rajono Kunigui“ nepadėjo net gerai žinomo CS:GO scenos žaidėjo „jL“ (Justino Lekavičiaus) patarimai ir jis po ilgos kovos galiausiai krito. Finale prireikė pratęsimo, bet „Budris“ vėl pademonstravo šaltus nervus ir nugalėjo „Fuxerį“ bei tapo šios rungties nugalėtoju.

Trečiasis žaidimas buvo „TypeRacer“, kurio tikslas – išsiaiškinti, kuris „youtuberis“ turi mikliausias rankas. Šioje rungtyje buvo nepralenkiamas „Rajono Kunigas“, sugebėjęs rašyti apie 90 žodžių per minutę, su tokiu puikiu rezultatu jis aplenkė antroje vietoje likusį „Budrį“, bei „Grandą“.

Paskutinis žaidimas – „Mortal Kombat“ – buvo žaidžiamas su „Playstation 4“ konsole. Šioje rungtyje žaidėjai buvo suskirstyti į grupes. Pirmąsias vietas grupėje užėmę žaidėjai kovojo finale, antrąsias vietas užėmę dėl 3-4 vietos, 3 vietas užėmę dėl 5-6 vietos. Čia sau lygių neturėjo Rajono Kunigas, kuris nepralaimėjo nė vienos kovos ir laimėjo šią rungtį. Antras liko Budris, trečias Eastern European, kuris grupių etape nusileido tik Rajono Kunigui.

Individualiose rungtyse žaidėjai už 1 vietą gavo 10 taškų, 2 – 8 taškus, 3 – 6 taškus, 4 – 5 taškus, 5 – 4 taškus 6 – 3 taškus. Po visų kovų „Lietuvos YouTuberių Gaming challenge powered by Topo Centras“ bendroje įskaitoje nugalėtoju tapo „Budris“, antra vieta atiteko „Rajono Kunigui“, 3 – „Eastern European“, 4 – „Fuxeriui“, 5 – „Grandui“, 6 – „MG Mantelio“. Dalyviai bei nugalėtojai buvo apdovanoti „Topo centro“ įsteigtais geimingo komplektais. Taip pat renginio metu dalyviai vaišinosi „Subway“ sumuštiniais, atsigaivino „Redbull“ gėrimais, o pertraukėlių metu galėjo užkandžiauti OHO vaišėmis.

Renginio organizatorius ir „BRO gaming lounge“ bendraįkūrėjas Ignas Siaurusaitis teigė: „Renginį laikome tikrai pavykusiu, „youtuberiai“ dėkojo ir buvo patenkinti jiems iškeltu iššūkiu. Dauguma iš jų pirmą kartą susitiko gyvai ir galėjo artimiau susipažinti. Žiūrovams veiklos taip pat netrūko, vykstant žaidimams jie galėjo stebėti savo mėgstamus kūrėjus, o tarp jų nusifotografuoti ir gyvai pabendrauti. Netolimoje ateityje tikrai surengsime dar ne vieną tokį netradicinį turnyrą/renginį, bet nepergyvenkite, nepamiršime ir esports turnyrų.“

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas