Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 15d. 19:55

Kova dėl gyvų transliacijų rinkos: Ronda Rousey keliauja į „Facebook Gaming“

Jeff Bottari nuotr.
Jeff Bottari nuotr.

Dar viena pasaulio įžymybė žengė į žaidimų ir gyvų transliacijų rinką. Buvusi UFC čempionė ir filmų žvaigždė Ronda Rousey pasirašė sutartį su „Facebook Gaming“ dėl išskirtinio transliavimo jų platformoje.

Buvusi UFC čempionė Ronda Rousey pranešė, kad jos transliavimo karjera „Facebook Gaming“ platformoje startuos jau kitą savaitę.
Pirmoji transliacija prasidės antradienį, o surinktos lėšos bus panaudotos Australijos išdegusių miškų priežiūrai ir atsodinimui.

Įvairūs turinio kūrėjai džiaugiasi ir sveikina Ronda atvykus į transliacijų ir žaidimų pasaulį.

Ronda Rousey – dar viena įžymybė, kurią prisiviliojo „Facebook Gaming“ platforma. Akivaizdu, kad „Facebook Gaming“ yra labai rimtai nusiteikę ir skiria daug resursų platformos augimui.

Šiuo metu vyksta itin arši kova dėl augančios, gyvų transliacijų, rinkos dalies. „StreamElements“ platforma pateikė naujausią statistiką, kuri teigė, kad per metus „Facebook Gaming“ peržiūrėtų valandų skaičius išaugo net 210 procentų. Tai didžiausias šuolis per metus lyginant su kitais rinkoje esančiais produktais.
Apibendrinus tyrimą, visa rinka paaugo 12 procentų, o platformose esantis turinys buvo peržiūrėtas beveik 1,2 milijardo valandų.

„StreamElements“ oficiali gyvų transliacijų rinkos statistika
„StreamElements“ oficiali gyvų transliacijų rinkos statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:21
02:27
02:07

Esports namai

URBAN˙/