Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 24d. 11:53

Kritika „Activision“ vadovybei: atleidus beveik 200 darbuotojų, kompanijos vadovas sau išsimokėjo daugiamilijoninius priedus

„ACTIVISION“
Bloomberg Finance LP nuotr. / „Activision“

Praėjus vos kelioms dienoms nuo pranešimų apie masišką „Activision Blizzard“ darbuotojų atleidimą, kompanijos vadovas 2021 m. sau išsimokės apvalią sumą su priedais.

Nors prieš maždaug savaitę „Activision Blizzard“ atleido beveik 190 darbuotojų, jų išeitinėms buvo skirtos juokingos sumos ir tokie paslaugų paketai kaip 200 dolerių vertės „battle.net“ dovanų kuponai.

O savo vadovais kompanija, rodos, rūpinasi gerokai stipriau. Netrukus po darbuotojų atleidimų užsienio žiniasklaida išsiaiškino, jog šiemet kompanijos vykdantysis direktorius Bobby’is Kotickas sau sumokės 200 milijonų dolerių.

„Activision Blizzard“ yra sukūrusi kelis pasaulyje itin populiarius kompiuterinius žaidimus, pavyzdžiui, „Call of Duty“, „World of Warcraft“ ir kt.

Nuo susijungimo 2013 metais „Activision Blizzard“ demonstruoja nuoseklų augimą ir nuolat plečia savo įtaką įvairiuose pasaulio regionuose, tampa kitų kompiuterinių žaidimų kompanijų dalininke. Pačios „Activision Blizzard“ akcijų vertė yra didžiausia istorijoje.

„Kotaku“ duomenimis, kiekvieną kartą, kai kompanija pasiekia savo finansinius tikslus, vykdantysis direktorius B.Kotickas sau išsimoka daugiamilijoninius bonusus.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/