Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 11d. 14:21

„League of Legends All-Star 2019“ turnyro nugalėtojai prisidėjo prie gerų darbų

Gabriël „Bwipo“ Rau
„Twitter“ nuotr. / Gabriël „Bwipo“ Rau

Vaikinuoti tris dienas vykusių „League of Legends 2019 All-Star“ turnyrų geriausieji. Žaidėjai ir transliuotojai kovėsi keliose trunyrų kategorijose: vienas prieš vieną, penki prieš penkis ir kitose įvairiose parodomosiose akistatose.

„League of Legends All-Star 2019“ vyko Las Vegase. Šiame trijų dienų renginyje dalyvavo 64 žymiausi žaidėjai iš įvairių regionų. Kiekvienas regionas atsiuntė po du atstovus, už kuriuos balsavo daugiausiai fanų, taip pat buvo pakviesti populiarūs žaidimų transliuotojai ir bendruomenės nariai.Dalyviai turėjo galimybę susirungti įvairiose kategorijose: 1 prieš 1, „Teamfight Tactics“, 5 prieš 5 bei parodomuosiuose mačuose: URF („Blind pick“), „Tandem“ ir „Assasin“ režimuose.

1 prieš 1 turnyre triumfavo europietis, „Fnatic“ ekipos „Top Lane“ žaidėjas Gabriël „Bwipo“ Rau. Belgas pusfinalyje įveikė vieną iš Kinijos favoritų Kang „TheShy“ Seung-lok. Na o finale susikovė su populiariausiu žaidėju iš Kinijos – Jian „Uzi“ Zi-Hao – ir laimėjo rezultatu 2-1.

5 prieš 5 parodomojoje dvikovoje susikovė Europa prieš Ameriką. Europos komandą atstovavo: „Jankos“, „NoWay“, „Nervarien“, „Caps“, „Bwipo“. Amerikiečių pusėje žaidė: „Tyler1“, „Yassuo“, „CoreJJ“, „Bang“, „Sneaky“. Po ypač agresyvaus žaidimo iš abiejų komandų viskas išsisprendė, kai Europos atsovai sugebėjo nugalėti „Baron Nashor“ ir po užtikrintų kovų baigti žaidimą jau 25 minutę.

Kitame 5 prieš 5 parodomajame mače susikovė Kinijos ir Pietų Korėjos komandos. PK komandą sudarė: „Faker“, „Clid“, „Peanut“, „NaRaKyla“ ir „Madlife“. Tuo tarpu Kinijos komandą atstovavo: „Uzi“, „TheShy“, „DoinB“, „Fireloli“ bei „cat“. Po chaotiškų kovų virtinės savo pranašumą įrodė Pietų Korėjos atstovai.

„Teamfight Tactics“ pasidalino į dvi dalis – profesionalų ir mėgėjų.Megėjų turnyre laimėjo anksčiau minėtas belgas „Bwipo“, kuris parodė, kad yra talentingas laimėti daugiau nei vieną žaidimą.

Profesionalų dalyje laimėjo Kinijos atstovas „kongmen“.
„Teamfight Tactics“ nugalėtojai laimėjo 50 tūkst. dolerių, kuriuos turės paaukoti pasirinktai labdaros organizacijai.

Tai jau septintasis kasmetinis „League of Legends All-Star“ renginys, kuris jau ketvirtą kartą vyksta Šiaurės Amerikoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/