Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 30d. 20:14

„League of Legends“ čempionai paaukojo virš 260 tūkst. eurų kovai su koronavirusu

FUNPLUS
FUNPLUS

Sustabdžius Kinijos "League of Legends" profesionalų lygos žaidimus 2019 metų „League of Legends“ pasaulio čempionato nugalėtojai „FunPlus Pheonix“ atidavė dalį laimėto prizo kovai su greitai plintančiu virusu.

Kinijos profesionalų lygos komanda „FunPlus Pheonix“ paaukojo virš 2 mln. juanių (apie 260 tūkst. eur), kurie bus panaudoti kovai su coronavirusu, kurio šaltiniu laikomas Uhano miestas Kinijoje. Organizacija, vyr. Treneris, žaidėjai ir kitas personalas prisidėjo savo lėšomis, kad padėtų šio mirtino viruso aukoms.

Paaukota suma bus naudojama medicininės apsaugos priemonėms ir tiesiogine pagalba Wuhano regione esantiems gyventojams. Taip pat, Kinijos kompanija „Tencent“, kuriai priklauso League of Legends žaidimas, paaukojo 300 mln. juanių (apie 39 mln. eur) tam pačiam tikslui.

Vakar, Kinijos sveikatos apsaugos atstovai patvirtino daugiau nei 7700 užfiksuotų viruso atvėjų, daugiau nei 4500 iš jų priklauso Uhano mieste ir jo apylinkėms. Naujausia informacija teigia, kad mirusiųjų jau 170, o pats virusas išplito po 15 skirtingų šalių.

Norint sustabdyti tolimesnį viruso plitimą, Kinijos valdžia uždarė Uhano miestą, joks viešasis transportas negali atvažiuoti ir išvažiuoti iš miesto. Įvairios oro linijų bendrovės atšaukia skrydžius tiek į Kiniją, tiek iš jos dėl baimės, kad virusas išplis po visa pasaulį.

Taip pat „Riot Games“ pranešė, kad dėl susidariusios pavojingos situacijos, bus nukelta lygos antros savaitės žaidimai. Anot kompanijos lygos veikla ir žaidimai gales toliau vykti, kai bus užtikrintas žaidėjų ir fanų saugumas, bei sveikata.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas