Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 8d. 18:57

„League of Legends“ nuožmieji: 15 čempionų su sniego kamuolio efektu

„Yasuo“
„Yasuo“

Lipimas „League of Legends“ reitingų kopėčiomis gali būti sunkus ir dažnai varginantis darbas. Visi esame pabuvoję tokiose situacijose, kai pergalių seriją keičiai nesėkmių jūra. Kristi į žemesnius divizionus ir neišbristi iš pralaimėjimų nėra linksma, tačiau šie 15 čempionų gali palengvinti išvengti tokio skausmo.

Jeigu ieškote čempionų, galinčių ištraukti komandą iš duobės ir nukirsdinti visą priešų ekipą, užsukote ten, kur reikia – šie „Snowball“ monstrai patenkins jūsų dominavimo užgaidas ir padės kilti reitinge.

1. „Fiora“

„Fiora“
„Fiora“

„Fiora“ yra viršutinės linijos monstrė ir puiki pagalbininkė ekipoms, siekiančioms triumfuoti komandinėse kaktomušose. Ji turi visus reikalingu įrankius pulti arba kontraatakuoti beveik visus kitus čempionus žemėlapyje, taip pat gali labai palengvinti reikalus raundų pabaigose.

Patekus į „Fiora“ taikinį, kitiems čempionams bus sunku išsigelbėti, juolab kad jos pasyvios atakos į skaudžiąsias varžovų vietas gali nuimti visą gyvybių stulpelį.

Nepaisant to, kuo pasistiprinęs jūsų varžovas, tai jos daromos žalos nesumažins, tad galite nebijoti stoti į kovą su tais, kuriems nepristigs drąsos jus atakuoti. Nesunkus jos valdymas ir gera sinergija „Fiora“ paverčia puikiu priedu bet kokiai komandai.

2. „Akali“

„Akali“
„Akali“

Šiai čempionei mačo pradžioje gali būti sunku, tačiau „Rift“ gyventojai pasiekus šeštą lygį viskas apsiverčia aukštyn kojomis. „Akali“ gali būti ne tik puikus atsakas itin populiariam „Yasuo“, bet ir vienu ypu susitvarkyti su keliais varžovais jiems net nespėjus sureaguoti.

„Akali“ pastiprinimai jai leidžia greitai judėti po žemėlapį ir naikinti varžovus su „Shadow Dance“ sugebėjimu. Tai varžovams tampa tikru galvos skausmu, ypač jeigu jie valdo ne itin mobilius čempionus.

„Akali“ nusipirkus „Riftmaker“ ir surinkus kelis nužudymus, ją sustabdyti bus labai sunku.

3. „Darius“

„Darius“
„Darius“

Už „Darius“ čempioną „League of Legends“ žaidime baisesni yra vos keli dalykai. Jis ne tik yra puikus viršutinės linijos peštukas, bet, darydamas milžinišką žalą varžovams, puikiai tinka ir komandinėse kovose. Su tam tikrais daiktais, pavyzdžiui, „Stridebreaker“ ir „Sterak’s Gage“ jis gali tapti visišku monstru įgavus vos kelis nukovimus ankstyvoje žaidimo fazėje.

Šie atributai „Darius“ vėdaluojamam „Noxus“ ginklui suteikia dar daugiau galios, kuri pravers ir 1 prieš 1 „solo queue“ kovose, ir komandinėse peštynėse.

4. „Irelia“

„Irelia“
„Irelia“

„Irelia“ yra dar viena čempionė, galinti praversti 1 prieš 1 akistatose. „Peilių šokėja“ praminta veikėja yra negailestinga žudikė, vienu metu galinti skrosti kelis varžovus ir staigiai dingti iš įvykio vietos.

Skirtingai nei kiti skerdikai, „Irelia“ turi ir komandinėse dvikovose praversiančių įrankių, pavyzdžiui, „Flawless Duet“ ar „Vanguard’s Edge“, kurie padeda sulėtinti varžovus, kas komandos draugams leidžia lengvai talžyti pajudėti vos galinčius varžovus.

5. „Katarina“

„Katarina“
„Katarina“

„Katarina“ turi potencialą tapti nesustabdoma „pentakill“ mašina vėlesnėse raundų stadijose. Jos „Sinister Blade“ neturi jokių laiko suvaržymų, tad ji savo gebėjimus gali leisti visiškai niekuo nesirūpindama.

Komandinėse dvikovose „Katarina“ tereikia luktelėti, kol komandos draugai varžovams padarys pakankamai žalos, kad galėtų nugalabyti visus savo „ultimate“ galia. Jeigu jai pavyksta nukauti varžovą, gebėjimų atsistatymas trunka trumpai, o žemėlapis virsta kraujo jūra.

Šios čempionės valdyme labai svarbu perprasti išsidėstymą, nes reikia nuolat stebėti aplinką, varžovus ir pakalikus, kad galėtum pasiekti maksimalų žalos potencialą. Jeigu įvaldysite „Katarina“, ne už ilgo pažersite daug įspūdingų momentų ir galėsite kurti montažą.

6. „Fizz“

„Fizz“
„Fizz“

„Jūrų pokštininko“ atributai yra tarsi pritaikyti bausti varžovus už menkiausias klaidas. Jeigu „Fizz“ pavyksta nugalėti kelis varžovus ir pradėti „Snowball“ efektą, jį įveikti tampa labai sunku.

Šis čempionas yra puikus pasirinkimas ir „Solo Queue“ kovoms, nes ten jis gali pilnai išnaudoti savo slidumą. Pasiekus aukštesnį lygį, jį įveikti tampa beveik neįmanoma, nes „Fizz“ vienu šūviu gali įveikti pagrindinius komandų žalos darytojus ir greitai pasprukti, kol niekas jo neprirakino ar neapsvaigino.

Toks čempionas yra puikus pasirinkimas žaidžiant ne itin koordinuotose komandose. „Fizz“ taip pat gali „farminti“ po bokštais bei užtikrintai įveikti vidurinės linijos varžovus, kai pasiekia 6 lygį.

7. „Jax“

„Jax“
„Jax“

„Jax“ yra puikus „snowball“ čempiono pavyzdys, kurio jėga kyla su kiekvienu lygiu ir kuris žaidimo pabaigoje varžovams gali tapti tikra enigma.

Nors gali puikiai valdyti bet kokį ginklą, tam, kad varžovams suteiktų bent menkiausią šansą, „Jax“ renkasi šviestuvą. Jeigu kada nors esate kovoję prieš „Jax“ tikriausiai žinote, koks baisus šis lempa besimosikuojantis čempionas yra. Pradžioje galbūt jis ir nėra labai stiprus, tačiau gavus „Blade of the Ruined king“ ir „Trinity force“ varžovus talžysite į visas puses.

8. „Qiyana“

„Qiyana“
„Qiyana“

„Qiyana“ yra ganėtinai nauja „LoL“ čempionė, galinti puikiai praversti komandinėse dvikovose. Iš kitų skerdikų, pavyzdžiui, „Zed“, ji išsiskiria būtent galimybe dalyvauti masinėse muštynėse. Minėtasis „Zed“ galbūt nėra toks tinkamas komandinėms akistatoms, nes jo stipriausias sugebėjimas pradeda veikti tik praėjus kelioms sekundėms po paspaudimo.

Tuo tarpu „Qiyana“ gebėjimai yra žaibiški. Žaisdami prieš ją varžovai turėtų viltis, kad ji dar nėra pakankami pasistiprinusi, kad galėtų juos įveikti vienu šūviu. Jos stipriausias sugebėjimas taip pat yra puikus įrankis drakonų žudymui.

9. „Vayne“

„Vayne“
„Vayne“

Taiklioji „Vayne“ yra žinoma dėl savo itin agresyvaus žaidimo stiliaus, jėgos ir galimybių vienai ištempti komandą į pergalę. Jeigu „nakties medžiotojai“ pavyksta laimėti savo linijoje, varžovų komandos atsiduria dideliame pavojuje.

Jos arsenalas yra puikiai pritaikytas pilnai išnaudoti varžovų klaidas. „Vayne“ tykumas ir lengvas valdymas, kurį papildo sidabrinių strėlių daroma milžiniška žala, suteikia jai galimybę išskersti ištisas priešininkų komandas.

10. „Nasus“

„Nasus“
„Nasus“

„League of Legends“ senbuvis pakalikų „farmeris“ „Nasus“ pergales žaidime renka nuo pat pasirodymo 2009-aisiais. Ir, skirtingai nei daugelio kitų čempionų, jo galia nėra paremta daiktais.

Pasiekus 6 lygį ir nugalabijus maždaug 100 pakalikų, „Nasus“ įgaus pakankamai jėgų laimėti visas akistatas vienas prieš vieną ir padėti komandai judėti link pergalės.

Jeigu jums patinka idėja varžovams nuimti 30-40 proc. gyvybių vienu smūgiu, „Nasus“ yra puikus pasirinkimas.

11. „Yasuo“

„Yasuo“
„Yasuo“

„Yasuo“ yra itin populiarus (ir kartais nekenčiamas) čempionas „League of Legends“ bendruomenėje. Šis čempionas stiprėja pakankamai greitai, be to, pasižymi puikia sinergija su „Jungler“ pozicijos žaidėjais, tad visada bus stiprus.

Tiesa, tam, kad įvaldytum „Yasuo“ reikia turėti pakankamai žinių ir gebėjimų, tad neretu atveju žaidimuose galima sutikti ir neprilygstamą „Yasuo“, ir visiškai nevėkšlišką „Yasuo“, kuris kitoje komandoje kaltę verčia savo komandos draugams.

„Yasuo“ apranga yra tarsi siena, atremianti visus į jį leidžiamus sviedinius, tad jis yra puikus pasirinkimas vidurio linijai, nes stiprėjimo etape gali išvengti daug žalos. Dėl šių priežasčių didelė dalis „Jungle“, vidurinės ir viršutinės linijos žaidėjų susikuria labiausiai prieš „Yasuo“ kovoti tinkantį arsenalą.

12. „Kha’Zix“

„Kha'Zix“
„Kha'Zix“

„Kha’Zix“ yra vienas pagrindinių pasirinkimų „Jungle“ pozicijoje.

„Kha’Zix“ net silpniausioms komandoms gali suteikti šansų grupinėse dvikovose, ypač jeigu jam pasiseka atlikti kelis greitus nužudymus. Dėl savo puikių adaptacinių gebėjimų jis puikiai tinka kovoms.

Šis faktas labai praverčia ir mūšiuose vienas prieš vieną. Gebėjimai gydyti save ar sulėtinti taikinį suteikia aibę progų paskersti varžovus. Nors, palyginti su keliais kitais „Jungle“ peštukais, „Kha’Zix“ neturi įspūdingos papildomos įrangos, jo daroma didelė žala gali vesti link žaibiškų pergalių.

13. „Draven“

„Draven“
„Draven“

„Draven“ brolis „Darius“ geriausiai jaučiasi artimų nuotolių komandinėse dvikovose, tačiau pirmajam labiau patinka varžovus žaloti iš toliau. „Draven“ yra galingas medžiotojas, puikiai tinkantis „didelės rizikos – didelio atlygio“ taktikas mėgstantiems žaidėjams.

Daugelį žaidėjų atbaido „Draven“ priklausomybė nuo pozicijos ir maži šansai pasprukti, tačiau pamačius, kiek žalos jis gali padaryti vėlesnėse žaidimų stadijose, šios dvejonės greitai išsisklaido.

14. „Aatrox“

„Aatrox“
„Aatrox“

„Aatrox“ „Summoner’s Rift“ žemėlapyje karaliauja nuo 8.13 atnaujinimo. Jis yra puikus pasirinkimas agresyviems žaidėjams, laukiantiems perimti iniciatyvą ir išskersti visą varžovų komandą.

Galimybė savo gebėjimais perskrosti kelis varžovus yra itin naudinga komandinėse dvikovose ir raundų pabaigose. Papildomi daiktai, kaip antai „Goredrinker“, „Black Cleaver“ čempionui padeda išvengti didelės žalos, tuo pat metu talžant varžovus gyvybės stulpelius akimirksniu sumažinančiomis atakomis.

15. „Vladimir“

„Vladimir“
„Vladimir“

Šis čempionas yra gerai žinomas dėl savo masinių skerdimų. „League of Legends“ žaidėjai šį čempioną naudoja jau eilę metų. „Vladimir“ pelnius „Hextexh Protobelt“, „Sorcerer’s Shoes“ ir „Rabandon’s Deathcap“, jį įveikti tampa praktiškai neįmanoma.

Be to, kovoti vienam prieš penkis varžovus itin padeda gydomieji atributai „Transfusion“, „Sanguine Pool“ ir „Hemoplague“.

Nužudyti „Vladimir“ tampa dar sunkiau raundų pabaigose, kai gali išsigydyti visą patiriamą žalą. Tai ir žaibiškos čempiono atakos kovas prieš ištisas komandas padaro lengvomis.

„Red Bull Solo Q“

Red Bull nuotr./„Red Bull Solo Q“
Red Bull nuotr./„Red Bull Solo Q“

Tikėtina, jog dalį šių čempionų išvysime ir „Red Bull Solo Q“ turnyro finaliniame etape, kuriame savo įgūdžius demonstruos septyni gerai žinomi lietuviai. Jų kova dėl pagrindinio prizo – jau šį sekmadienį, gruodžio 13 d. Daugiau apie turnyrą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:50
01:15
17:19

Esports namai

URBAN˙/